شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 221
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۳

در پی دعوت شهردار کلانشهر اهواز برای حضور با شکوه مردم در مراسم تشییع و تدفین شهدای حله ، مردم حماسه ساز اهواز سرافراز با اجابت به این دعوت حماسه ای کم نظیر را خلق نمودند .
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصر اهواز امروز اهواز شهر شکوفه های شهید ، پرچم پوش که بر تپه های خورشید آرمیده است، حال و هوای دیگری داشت. امروز آفتابان ارادت و دلتنگی از حدود حضرت دوست طلوع کرد و مشام جان را به مدد کاروانیان شهدای حله سرمست عطر حضور کرد.

۳۳۸۰۸_۹۵۷

امروز گلزار شهدای اهواز دل بود و دلدادگی ؛ عشق بود و تعلق ؛ راه بود و روشنایی . امروز با هم و در کنار هم به تشییع و تدفین آن لاله ها و آلاله های خونین پروبال در گلزار شهدای اهواز نشستیم. ما فرزندان حماسه و دلتنگی در طریق الحسین (ع) پابه پای عشق و عطش به مویه نشستیم و سوگوارانه یاد آن پرستوهای مهاجر را گرامی داشتیم. آیین تشییع و تدفین شهدای خوزستانی حله در قطعه ویژه ای که از سوی سازمان آرامستان های شهرداری کلانشهر اهواز اختصاص یافته بود با حضور سردار خادم سید الشهدا فرمانده قرارگاه کربلا ؛ حسین برون مدیرعامل سازمان آرامستان ها ، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان و ده ها هزار نفر از مردم شهید پرور و ولایتمدار کلانشهر اهواز برگزار شد.
در پی دعوت شهردار کلانشهر اهواز برای حضور با شکوه مردم در مراسم تشییع و تدفین شهدای حله ، مردم حماسه ساز اهواز سرافراز با اجابت به این دعوت حماسه ای کم نظیر را خلق نمودند .
در این آیین کم نظیر ؛ پیکر های مطهر شهدای حله که در پی اقدام تروریستی گروهک تکفیری و داعشی مظلومانه به فیض شهادت نائل شده بودند روی دوش مردم عاشق اهل بیت عصمت و طهارت (ع) اهواز تشییع و در قطعه ویژه شهدای حله گلزار شهدای اهواز به خاک سپرده شدند.

گفتنی است پیکرهای شهدای خوزستانی حله در ساعات اولیه بامداد چهارشنبه ۱۰ آذرماه از فرودگاه بین المللی اهواز جهت تغسیل و تکفین به غسالخانه سازمان آرامستان های شهرداری کلانشهر اهواز انتقال داده شدند. مدیرعامل سازمان آرامستان ها در آن ساعات شب با فراخوان و بسیج نیروها و امکانات سازمان کار تغسیل و تکفین ۳۷ شهید زائر اربعین حسینی را انجام و ساعت ۶ صبح چهارشنبه جهت برگزاری مراسم تشییع به حسینیه ثارالله منتقل شدند .


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: هـورنیوز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان