شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 219
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۲

انتظار می رود اوج فعالیت این سامانه بارشی از بعد از ظهر امروز تا جمعه شب باشد و شاهد بارش های خوبی در اکثر نقاط استان باشیم.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصراهواز ؛ از صبح امروز نخستین اکثر نقاط استان شاهد بارش باران بودند و برخی از شهرها مانند اهواز نخستین بارش پاییزی خود را تجربه می کنند.

در همین زمینه کوروش بهادری مدیرکل هواشناسی خوزستان در گفتگو با خبرنگار عصراهواز اظهار داشت: پیش بینی می شود سامانه بارشی که از صبح امروز فعالیت خود را در استان آغاز نموده است تا روز شنبه تداوم داشته باشد.

وی با بیان اینکه شدت بارش های این سامانه در مناطق شمال و شرق خوزستان می باشد، افزود: انتظار می رود اوج فعالیت این سامانه بارشی از بعد از ظهر امروز تا جمعه شب باشد و شاهد بارش های خوبی در اکثر نقاط استان باشیم.

مدیرکل هواشناسی خوزستان اظهار داشت: باتوجه به اینکه این سامانه بارشی از نوع همرفتی است در شهرهای شمالی می تواند همراه با بارش تگرگ و باد شدید باشد که احتمال وارد آوردن خساراتی را افزایش می دهد.

بهادری در ادامه گفت: بیشترین بارش های صبح امروز در بستان با ۱۲ میلی متر، ایذه و شوش ۱۰ میلی متر، مسجدسلیمان و لالی ۸ میلی متر، دزفول ۷/۵ میلی متر و اهواز نیز با ۴ میلی متر گزارش شده است.

وی خاطرنشان کرد: خنک ترین نقطه استان صبح امروز دهدز با ۸ درجه سانتی گراد و گرمترین شهر نیز گتوند با ۲۵ درجه سانتی گراد بوده است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: هـورنیوز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان