شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 215
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۱

باید ما منتقدین حق مطلب را برای افکار عمومی ادا نماییم و این نمره ی قبولی را اعلام وصول نماییم.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عبدالرحمن نیک سرشت

عصراهواز – نتیجه ی انتخابات مجلس دهم، در کل اگر دوری از افراط و تندروی و گرایش سیاسی معطوف به اعتدال و انصاف بوده باشد، بنابراین در جریان رای اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان، یعنی آقایان دانش آشتیانی، صالحی امیری  و سلطانی فر، که در مجلس نهم پس زده شده بودند، بیانگر اتحاد دولت و مجلس نیل بر ایجاد آرامش سیاسی و دور شدن از تنش های بی حاصل سیاسی است لذا این موفقیت بزرگ از جنبه ی آشتی پذیر کردن فعالیت های سیاسی جریانات سیاسی را می توان به فال نیک گرفت.

قطعا، اگر ما، این دستاورد پارلمانی را فارغ از هرگونه تحلیل  علمی و یا غیر کارشناسی که ممکن است منتقدین و مفسران سیاسی که به دنبال هرگونه منافع جناحی و اجتماعی دیگر هستند مورد ارزیابی قرار بدهیم، خواهیم دریافت که وحدت مجلس و دولت در اهتمام این امر حیاتی ستودنی است و با این روند کشور می تواند در بخش اجرایی لااقل دیگر به عقب  پس گردی نداشته باشد ، واقعا ،  فضای حیات سیاسی کشور ، دیگر از این همه تنش های کاسبکارانه ی سیاسی اشباع و خسته شده بود، از این همه درگیری های بی ثمر نومید شده بود ، پس باید ما منتقدین حق مطلب را برای افکار عمومی ادا نماییم و این نمره ی قبولی را اعلام وصول نماییم.

والسلام

پاورقی: نمایندگان در جلسه علنی نوبت صبح امروز (سه شنبه) به بررسی صلاحیت و برنامه های دانش آشتیانی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش و در ادامه در جلسه نوبت بعدازظهر صلاحیت و برنامه‌های صالحی امیری و سلطانی فر وزرای پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان را بررسی کردند که در نهایت به هر سه وزیر اعتماد کردند.

براساس رای گیری انجام شده صالحی امیری با ۱۸۰ رای موافق، ۸۹ رای مخالف و ۶ رای ممتنع از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: هـورنیوز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز