دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 20040
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – بعد از مفقود شدن رئیس دفتر نماینده مردم ایذه و باغملک در تهران، پیکر وی در میان شهدای حادثه تروریسی امروز مجلس شورای اسلامی شناسایی شد.

به گزارش عصر اهواز، به دنبال حادثه تروریسی روز چهارشنبه در مجلس شورای اسلامی و شهید شدن تعداد از هموطنان به دست تروریست ها، رئیس دفتر هدایت الله خادمی نماینده مردم ایذه و باغملک در تهران، مفقود شده بود که اکنون اعلام شد که جعفر جعفر زاده در میان شهدای انتقال یافته به بیمارستان بقیه الله تهران شناسایی شده است.

خادمی پیش از شناسایی پیکر این شهید گفته بود که مسئول دفتر مندر مجلس در پی حادثه تروریستی امروز مجلس ناپدید شده است و تاکنون هیچ اطلاعی از وی ندارم. دفتر کارم در طبقه چهارم ساختمان نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار داشته که هنگام حمله تروریست‌ها و ورودشان به ساختمان، با توجه به اینکه کانون تیراندازی ها در مقابل دفتر بنده بود صدمات زیادی به دفتر وارد شد.

پس از هجوم تروریست ها به ساختمان، دو تن از کارمندان دفتر به نام های صالحی نسب و خالد زمانی به همراه دیگر کارکنان دفاتر و مهمانان که در آن ساختمان بودند، به دلیل تیراندازی در ساختمان و به طبقه هفتم پناه گرفتند.

متاسفانه در این حادثه تروریستی مسئول دفتر بنده مفقود شده است و طی تماسی که با حراست مجلس و خانواده وی داشتیم اطلاع دقیقی از وی در دست نیست.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان