تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 20039
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

اهواز – استاندار خوزستان با صدور پیامی، شهادت تعدادی از هموطنان در حادثه تروریستی روز چهارشنبه تهران به دست گروه تروریستی داعش را تسلیت گفت.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، در پیام تسلیت غلامرضا شریعتی آمده است: امروز در شرایطی از تاریخ جمهوری اسلامی ایران قرار داریم که این کشور به لطف رهبری حکمیانه مقام معظم رهبری، یکی از کشورهای امن منطقه پر آشوب می باشد که این امنیت برای برخی از کشورهای دنیا و منطقه قابل هضم نمی باشد. متاسفانه همین  دشمنان ملت، جنایتی را رقم زدند که هیچگاه از ذهن و یاد این ملت فراموش نخواهد شد. ملت ایران سالهاست در برابر ظلم و ستم کشورهای مغرض که همیشه قصد ضربه زدن به نظام عزیز جمهوری اسلامی را داشتند؛ سرسختانه ایستاده و همیشه پاسخی دندان شکن و محکم به این کوردلان داده است.
 
در پیام شریعتی عنوان شده است: این اقتدار و صلابت مدیون خون شهیدان و ایثارگران و مردم همیشه در صحنه ای است که با جان و هستی خود، اقتدار و ایستادگی نظام جمهوری اسلامی را برقرار کرده اند.
 
استاندار خوزستان در پیام خود تاکید کرده است: حادثه تروریستی امروز در تهران و حمله به خانه ملت و حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) نشان از عجز و ناتوانی و سستی دشمنان این مرز و بوم دارد که هنوز نمی دانند این کشور بر مبنای چه ارزشها و از خودگذشتگی هایی استوار است. اینجانب ضمن محکوم کردن این حادثه تروریستی و جنایتکارانه، به خانواده های شهیدان تسلیت عرض می نماییم و برای کلیه مجروحین این حادثه آرزوی تندرستی داریم و درود فراوان به نیروهای پرتلاش امنیتی و دلاور مردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی که عاشقانه دست از جان خود کشیدند وامنیت و آرامش را برای ما مهیا کردند؛ می فرستیم.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان