دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 20034
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – معاون فرماندار شادگان گفت: نبود صنایع در شادگان، سرانه مصرف مشترکان برق صنعتی شهرستان را در جایگاه آخر استان قرار داده است.

نعمت اله آلبوغبیش در گفت و گو با سرویس مهر بر ضرورت ایجاد و توسعه صنایع درشهرستان تاکید و اظهار کرد: عدم وجود صنایع در شادگان، سرانه مصرف مشترکان برق صنعتی شهرستان را در جایگاه آخر استان قرار داده است.

وی، استعداد شهرستان در زمینه ایجاد صنایع به ویژه صنایع تبدیلی و فرآوری خرما را کم نظیر توصیف کرد و با اعلام آمادگی شهرکهای صنعتی شادگان و دارخوین، سرمایه گذاری بخش خصوصی را خواستار شد.

معاون فرماندار شادگان اظهار کرد: شهرستان اهواز با داشتن سهم ۶۲ درصدی از کل مصرف برق استان در میان شهرستانها رتبه اول را به خود اختصاص داده و علت آن وجود صنایع متعدد و عظیم فولاد است.

آلبوغبیش گفت: سهم شهرستان شادگان از کل مصرف برق خانگی استان با سه درصد و مصرف برق کشاورزی با چهار درصد در رتبه دهم و مصرف برق صنعتی با ۱۰ صدم درصد در رتبه اخر استان قراردارد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان