دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 20026
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز- استاندار خوزستان گفت: انتظار می رود؛ مشکل آب شرب و فاضلاب شهرهای اصلی خوزستان طبق برنامه زمانبندی شده سه تا چهار ساله حل شود.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، غلامرضا شریعتی ظهر امروز در نشست پیگیری مصوبات دولت در خصوص آب و فاضلاب استان اظهار کرد: خوشبختانه پروژه غدیر توسط قرارگاه خاتم الانبیا تا حدودی فعال شده و روز به روز هم فعال تر خواهد شد. 

شریعتی در مورد تامین آب شرب در شمال شرق استان نیز گفت: مناقصه آن برگزار شده و پیمانکاران قیمت های پیشنهادی خود را ارائه داده اند و استعلامی از بانک مرکزی شده و به محض دریافت جواب برنده مناقصه اعلام خواهد شد و انشاالله بعد از آن مصوبه شورای اقتصاد را برای اجرایی شدن پیگیری خواهیم کرد. 

وی در مورد بخش جنوب شرق استان تصریح کرد: چون طرح مان عوض شده است؛ چند ماهی زمان می برد تا طرح جدید آماده شود و مناقصه اش برگزار شود.

استاندار خوزستان افزود: آب جنوب شرق شامل شهرهای ماهشهر، هندیجان، رامشیر، امیدیه و آغاجاری می شود و در مورد  بهبهان مناقصه برگزار شده و در حال انجام است. طرح های فاضلاب در شهرهای مختلف تعیین تکلیف شده و ظرف یکی دو ماه آینده پیمانکار تعیین خواهد شد و کار شروع خواهد شد بعد از آن مناقصه شهرهای شمالی هم برگزار خواهد شد. 

شریعتی بیان کرد: در مورد اهواز هم بر همین منوال تعیین تکلیف کرده اند و بناست مناقصه برگزار شود و گفته اند ظرف دو تا سه ماه آینده پیمانکاران اهواز هم تعیین خواهد شد که پروژه ها را شروع کنند و کار برای فاضلاب شهر اهواز هم روند اجرایی خواهد گرفت. 

استاندار خوزستان اظهار کرد: تصفیه خانه فاضلاب غرب باید از خط اعتباری جدید که با بانک مرکزی و وزارت اقتصاد صحبت شده، استفاده تا مشکل آن را حل کنیم.

وی عنوان کرد: امیدواریم با این اهتمامی که دولت نسبت به این مسئله داشته، مشکل آب شرب و فاضلاب شهرهای اصلی استان خوزستان طبق برنامه زمانبندی شده سه تا چهار ساله حل شود و این کار به سرانجام برسد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان