دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 20023
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – استاندار خوزستان گفت: عملکرد دستگاه های استان در تحقق اهداف شعار سال رهبر معظم انقلاب اسلامی رصد می شود.

به گزارش غلامرضا شریعتی پیش از ظهر امروز در نشست کارگروه تخصصی اشتغال خوزستان اظهار کرد: با توجه به نامگذاری به نام «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»، باید در راستای ایجاد و توسعه اشتغال در استان گام برداریم و از این شرایط پیش آمده بهره مناسبی برداریم.

وی افزود: فعالیت تمامی دستگاه های اجرایی استان در زمینه ایجاد اشتغال رصد می شود و اگر دستگاهی در پایان سال در این زمینه با رکود مواجه شود به این معنی است که این دستگاه در مسیر «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» حرکت نکرده است.

شریعتی با بیان اینکه سال گذشته این استان عملکرد مطلوبی در تحقق شعال سال رهبر معظم انقلاب اسلامی نداشته است، بیان کرد: به همین دلیل با توجه به شرایط و پتانسیل های موجود در استان خوزستان انتظار می رود حرکت ما در راستای تحقق شعار سال شتاب بیشتری به خود بگیرد.

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه بزرگترین معضل کشور بیکاری است، گفت: طرح کارورزی دانش‌آموختگان در حقیقت نزدیکی دانشگاه و صنعت هست که یک اشتغال موقت در این طرح نهفته است. همچنین در طرح کارورزی دانش‌آموختگان، بنگاه‌های تولیدی با دانش‌آموختگان ماهر آشنا می‌شوند.

شریعتی با بیان اینکه تعداد نیروی ماهر کم است و باید نیروهای دانش‌آموخته مهارت کافی را کشب کنند، بیان کرد: اداره کار و کارگروه اشتغال باید در چارچوب محکم‌تر جلسات بیشتری را برگزار کند تا از حالت رخوت خارج  و کارها عملیاتی شود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان