دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 20016
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – با حضور فرماندار شادگان و مدیرکل تعاون روستایی استان خوزستان و هیئت همراه، سرپرست جدید اداره تعاون روستایی شادگان معرفی شد.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر،  جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره تعاون روستایی  شهرستان شادگان پیش از ظهر امروز با حضور جعفری نسب فرماندار شادگان، عالی پور  نماینده مدیرکل تعاون روستایی  استان خوزستان و هیئت همراه در محل فرمانداری شادگان برگزار شدکه طی آن مسعود عبود زاده از سمت ریاست اداره تعاون روستایی  شهرستان شادگان تودیع و کمال روشن نیا  به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی شد.

فرماندار شادگان در این جلسه ضمن خیرمقدم به حاضران با  اشاره به ظرفیت های بالای بخش کشاورزی در زمینه تولید انواع محصولات کشاورزی نظیر گندم، خرما،کلزا و… در  این شهرستان اظهار کرد: انتظار می رود سرپرست  جدید اداره تعاون روستایی شهرستان در جهت توسعه بخش کشاورزی و حل مشکلات و توانمندسازی تشکل های روستایی و کشاورزی شهرستان اقدامات لازم را انجام دهند.

احمد جعفری نسب با تاکید بر لزوم استفاده از  ظرفیتهای پرسنلی موجود در اداره تعاون روستایی این شهرستان گفت: سرپرست  جدید اداره تعاون روستایی شهرستان تعامل و همکاری نزدیک با ادارات و دستگاههای محلی به منظور رسیدگی و مرتفع کردن مشکلات کشاورزان را فراهم کند.

جعفری نسب در پایان از سرپرست جدید  خواست با برنامه ریزی دقیق، تدابیر لازم درجهت پیشبرد هرچه بیشتر خلاقیت کار  و خدمت رسانی به کشاورزان و روستاییان تلاش کند.

 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان