دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 20014
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – رئیس اداره دامپزشکی شهرستان شادگان گفت: تاکنون هیچ گونه گزارشی از وجود بیماری تب کریمه کنگو در شهرستان شادگان مشاهده نشده است.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، رضا حفیظی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان شادگان که در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: در راستای جلوگیری هر چه بیشتر از خطر ابتلا به این بیماری، باید دامداران، اتحادیه دامداران و دستگاه های اجرایی ذیربط همکاری کنند.

وی افزود: یکی از راههای پیشگیری از شیوع بیماری تب کریمه کنگو مبارزه با کنه ای از جنس هیالوماست که دامداران می بایست با سمپاشی به موقع جایگاه نگهداری دام و همچنین سمپاشی بدن دام، از افزایش کنه های ناقل بیماری جلوگیری کنند.

رئیس اداره دامپزشکی شادگان، با تاکید براینکه مردم باید از کشتارهای غیر کشتارگاهی پرهیز کنند، گفت: همچنین باید از ارتباط های غیرضروری با دام خودداری شود.

وی گفت: برای جلوگیری از بروز بیماری مشترک انسان و دام با نام تب کریمه کنگو سمپاشی به موقع امکان دامی و نظارت بر عرضه گوشت سالم ضروری است.

حفیظی ادامه داد: ویروس عامل بیماری مشترک تب خونریزی دهنده کریمه کنگو توسط انگلهای خارجی و یا تماس انسان با لاشه و ترشحات دام آلوده، بیماری را منتقل می کند.

وی درپایان به عموم مردم شهرستان شادگان توصیه کرد: از ذبح دام در محیط خارج از کشتارگاه اکیدا خودداری کرده و برای تهیه گوشت مصرفی خود، به مراکز تحت نظارت دامپزشکی مراجعه کنند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان