دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 20008
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – امام جمعه شادگان بر لزوم همکاری دستگاه های اجرایی برای اجرای برنامه های اوقات فراغت در شهرستان شادگان تاکید کرد.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، حجت الاسلام سید مجید شرفی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارکرد: دستگاه های اجرایی در فصل تابستان از امکانات خود برای بهره مندی دانش آموزان و برگزاری کلاس های اوقات فراغت استفاده کنند.

وی افزود: اوقات فراغت دانش آموزان وظیفه ای بسیار سنگین و بزرگ است و همگی وظیفه داریم این مسئولیت را به نحو شایسته انجام دهیم.

امام جمعه شادگان با اشاره به اهمیت تعلیم و تربیت نوجوانان در جامعه گفت: یکی از مسائل مهم در تعلیم و تربیت این قشر و به ویژه قشر دانش آموز، توجه لازم به اوقات فراغت آنان است.

وی یاد آور شد: غنی‌سازی اوقات فراغت با برنامه‌های مفیدی در فصل تابستان موجب شکوفا شدن استعدادها می‌شود.

حجت الاسلام شرفی در پایان گفت: خانواده‌ها باید برای پرکردن اوقات فراغت فرزندانشان برنامه‌ریزی کنند و نگذارند جوانان تعطیلات تابستانی را بدون برنامه سپری کنند.

 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان