تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19984
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – رئیس هیئت نظارت بر انتخابات آبادان خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر بازشماری ۳۰ صندوق رای مربوط به انتخابات شورا در آبادان را کذب محض خواند.

احمد زندی در گفت و گو با سرویس مهر با بیان به اینکه کار بازشماری مجدد ۱۴ صندوق از ۳۰ صندوق بازشماری شده دارای تشکیک به اتمام رسیده است، گفت: کار تجمیع آرای مربوطه توسط هیئت نظارت استان و در شهر اهواز به انجام می رسد.
وی با اشاره به اتمام مهلت تعیین شده قانونی (پنج روزه) برای بازشماری مجدد ۱۴ صندوق رای مربوط به انتخابات شورای شهر آبادان، افزود: تاکنون پاسخی در این باره به ما داده نشده و منتظر اعلان هیئت نظارت استان هستیم.
زندی انجام کار بازشماری صندوقهای رای توسط هیئت نظارت و با حضور هیئت اجرایی را یادآور شد و اظهار کرد: چناچه جابجایی در آرا پیش نیاید، هیئت نظارت استان مراتب را به ما و ما نیز به اطلاع فرمانداری می رسانیم اما اگر جابجایی در آراء پیش آمد، هیئت نظارت استان نتیجه را با هیئت نظارت مرکزی اعلام می کند و اگر مورد تائید این هیئت واقع شد آنها نیز مراتب را به استان، استان به هیئت نظارت شهرستان و ما نیز به فرمانداری آبادان اطلاع می دهیم.
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات آبادان بار دیگر موضوع بازشماری مجدد ۳۰ صندوق رای با حضور بازرس ویژه را رد کرد و گفت: چنین چیزی در قانون نیامده است.
زندی از از کاندیداها خواست تا بیش از این فضای شهر را با انتشار مطالب خلاف واقع در فضای مجازی متشنج و نا آرام نکنند و اجازه دهند تا مسائل از طریق قانونی اش دنبال و به انجام برسد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان