دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19984
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – رئیس هیئت نظارت بر انتخابات آبادان خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر بازشماری ۳۰ صندوق رای مربوط به انتخابات شورا در آبادان را کذب محض خواند.

احمد زندی در گفت و گو با سرویس مهر با بیان به اینکه کار بازشماری مجدد ۱۴ صندوق از ۳۰ صندوق بازشماری شده دارای تشکیک به اتمام رسیده است، گفت: کار تجمیع آرای مربوطه توسط هیئت نظارت استان و در شهر اهواز به انجام می رسد.
وی با اشاره به اتمام مهلت تعیین شده قانونی (پنج روزه) برای بازشماری مجدد ۱۴ صندوق رای مربوط به انتخابات شورای شهر آبادان، افزود: تاکنون پاسخی در این باره به ما داده نشده و منتظر اعلان هیئت نظارت استان هستیم.
زندی انجام کار بازشماری صندوقهای رای توسط هیئت نظارت و با حضور هیئت اجرایی را یادآور شد و اظهار کرد: چناچه جابجایی در آرا پیش نیاید، هیئت نظارت استان مراتب را به ما و ما نیز به اطلاع فرمانداری می رسانیم اما اگر جابجایی در آراء پیش آمد، هیئت نظارت استان نتیجه را با هیئت نظارت مرکزی اعلام می کند و اگر مورد تائید این هیئت واقع شد آنها نیز مراتب را به استان، استان به هیئت نظارت شهرستان و ما نیز به فرمانداری آبادان اطلاع می دهیم.
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات آبادان بار دیگر موضوع بازشماری مجدد ۳۰ صندوق رای با حضور بازرس ویژه را رد کرد و گفت: چنین چیزی در قانون نیامده است.
زندی از از کاندیداها خواست تا بیش از این فضای شهر را با انتشار مطالب خلاف واقع در فضای مجازی متشنج و نا آرام نکنند و اجازه دهند تا مسائل از طریق قانونی اش دنبال و به انجام برسد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان