دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19978
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: در شرایطی که کشور ما مورد تهاجم فرهنگی قرار گرفته است به شدت به نمایشگاه های قرآنی نیاز داریم.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر به نقل از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری شامگاه دوشنبه در حاشیه بازدید از یازدهمین نمایشگاه قرآن، عترت و مسجد استان خوزستان با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه، اظهار کرد: در شرایطی که ما از جهات مختلف که یکی از آنها متاسفانه اینترنت و سایت‌های اینترنتی است، هدف تهاجمات دشمن هستیم، به برگزاری چنین برنامه‌هایی نیاز داریم.

وی اضافه کرد: برگزاری چنین برنامه ها و نمایشگاه‌های قرآنی در حقیقت یک برنامه دفاعی در مقابل تهاجمات دشمن است و ما با این اقدامات برای خود سنگر تهیه می‌کنیم و می‌توانیم جوانان را از تهاجمات دشمن حفظ کنیم.

آیت الله موسوی جزایری افزود: در این نمایشگاه کتاب‌های مختلفی را چه در رابطه با تفسیر، تاریخ، علوم قرآنی و چه در زمینه مسائل مختلف داستانی برای جوانان، نوجوانان و کودکان و همچنین تاریخ دفاع مقدس مشاهده کردم که بسیار خوشم آمد و جالب بود و تحت تاثیر قرار گرفتم.

وی تصریح کرد: به طور یقین این نوع برنامه‌ها و کارها نه تنها مفید بوده بلکه بسیار ضروری است؛ اگر ما این کارها و فعالیت‌ها را انجام ندهیم، باخته ایم و خدای نکرده نسل جدید و جوانان عزیز و فرزندان ما از دستمان می‌روند.

امام جمعه اهواز بیان کرد: ما به وسیله این نوع برنامه‌ها و امثال این ها باید در برابر تهاجم دشمن از خود دفاع کنیم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان