دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19976
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – رئیس جمعیت هلال احمر اهواز از برپایی ۲۱ سفره افطار در رمضان امسال برای اطعام سالمندان، ایتام، بیماران و همراهان آنها، معلولان، زنان بد سرپرست و بی سرپرست خبر داد.

سید فتح اله هاشم نژاد در گفت و گو با سرویس مهر با اشاره به اجرای طرح ملی «همای رحمت» با هدف اطعام روزه داران نیازمند اظهار کرد: طرح ملی همای رحمت همه ساله در ماه رمضان با هدف اطعام نیازمندان و اقشار محروم و آسیب پذیر و با مشارکت خیرین و نیکوکاران داوطلب هلال احمر در چارچوب رسالت های بشردوستانه هلال احمر برگزار می شود.

وی افزود: در ماه رمضان امسال ۲۱ سفره آسمانی افطار توسط داوطلبان این جمعیت برای سالمندان، ایتام، بیماران و همراهان آنها، معلولان، زنان بد سرپرست و بی سرپرست برگزار می شود.

رئیس جمعیت هلال احمر اهواز بیان کرد: شب گذشته نخستین سفره آسمانی افطار سال جاری به همت ۱۰ نفر از داوطلبان جمعیت برای ۸۰ نفر از سالمندان سرای مهرجویان برپا شد.

هاشم نژاد ادامه داد: جمعیت هلال احمر طرح ها و برنامه های متعددی در راستای فعالیت های بشردوستانه و خدمت به محرومان و نیازمندان دارد که طرح ملی همای رحمت هم یکی از ین طرح ها است.

وی در پایان گفت: خیرین و نیکوکاران در برپایی این طرح همکاری خوبی با هلال احمر دارند و نقش مهمی را در ایفای برنامه های ما ایفا می کنند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان