دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19974
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – بر اساس اعلام پژوهشکده آبزی پروری جنوب کشور و تصمیم کمیته مدیریت صید شیلات خوزستان، صید ماهی حلوا سفید درصیدگاه های خوزستان و بوشهر به مدت ۴۵ روز ممنوع است.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر به نقل از اداره کل شیلات خوزستان، صدور مجوز صید ماهی حلوا سفید از روز سه شنبه ۹ خرداد ماه ممنوع شد و هرگونه صید، حمل و جابجایی این گونه ماهی در آبهای استان خوزستان و استان بوشهر و تخلیه وجابجایی در کلیه بنادر ماهیگیری ازتاریخ ۱۸ خرداد ماه ۱۳۹۶به مدت ۴۵ روز ممنوع اعلام شده است.

نبی اله خون میرزایی مدیرکل شیلات خوزستان با اعلام این خبر افزود: ممنوعیت صید ماهی حلوا سفید به دلیل آغاز فصل تخم ریزی این گونه ماهی اتخاذ شده تا از وارد شدن صدمات جبران ناپذیر به ذخایر آبزیان خلیج فارس جلوگیری شود.

وی گفت: از دیگر اهداف این ممنوعیت، جلوگیری از انقراض این گونه ماهی با ارزش و همچنین تضمین بهره برداری پایدار از دریا و تداوم اشتغال صیادان است و مالکان شناورهای صیادی موظف هستند در زمان ممنوعیت صید ، نسبت به تخلیه ادوات صید اقدام کنند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان