دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19957
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – امام جمعه شادگان گفت: با تبعیت از ولایت فقیه و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب راه امام (ره) را ادامه خواهیم داد.

به گزارش عصر اهواز، حجت الاسلام و المسلمین سید مجید شرفی شامگاه امروز در مراسم بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در مسجد حضرت امیر المومنین(ع) ضمن تسلیت ایام رحلت امام خمینی(ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی و گرامیداشت شهدای قیام خونین پانزده خرداد اظهار کرد: نام و یاد امام راحل تا همیشه زنده و جاوید است.

وی با اشاره به اینکه امام (ره) در دل تمامی اقشار مختلف جامعه جای دارد، افزود: ملت بزرگ ایران هیچگاه این بزرگ‌ مرد آزاده جهان را فراموش نخواهند کرد و راه و هدف ایشان همیشه سرلوحه‌ کارها قرار خواهد گرفت و همچنان ادامه خواهد داشت.

امام جمعه شادگان بیان کرد: با گذشت ۲۸ سال از عروج ملکوتی آن امام همام نه تنها عشق، ارادت و وفاداری ملت کمرنگ نشده است بلکه هر سال مراسم بزرگداشت با شکوه بیشتری برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: با ارتحال این مرد بزرگ و الهی، خلف صالح ایشان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای زعامت و رهبری جامعه ‌اسلامی را به عهده گرفتند و کشتی انقلاب را در مسیر واقعی خود به حرکت در آوردند.‌

حجت الاسلام با بیان اینکه انتخاب مقام معظم رهبری پس از امام خمینی(ره) اقتدار و کارآمدی نظام جمهوری اسلامی را نشان داد زیرا که بعضی ها فکر می کردند با رحلت امام، انقلاب از بین خواهد رفت، تاکید کرد: دوست و دشمن می گوید امام احیاگر قرن اخیر بود که تحولات عظیمی را در دنیا به وجود آورد و امروز دنبال روی صدیق ایشان مقام معظم رهبری هستند.

امام جمعه شادگان در ادامه، واقعه ۱۵ خرداد ۴۲ را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و گفت: این روز مهم سرآغار قیام ملت ایران برای سرنگونی رژیم ستمشاهی و پیروزی انقلاب اسلامی بود.

حت الاسلام شرفی در پایان از حضور باشکوه مردم شادگان در مراسم ارتحال امام تشکر کرد و گفت: باید قدردان تبیعت مردم از امام و رهبری باشیم و در جهان نابسامان امروز با حفظ این وابستگی و علاقه گامهای خود را در صیانت از انقلاب و ولایت محکم برداریم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان