دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19943
تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: به مناسبت گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) بیش از پنج هزار برنامه در سراسر استان برگزار شد.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، حجت الاسلام سید لطف الله سپهر عصر امروز در مراسم گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، تسلیت ارتحال امام راحل و همچنین قیام خونین ۱۵ خرداد اظهار کرد: امام در دنیا تحول شگرفی با اندیشه اسلامی خود به وجود آورد و این مصیبت بزرگ را تسلیت عرض می کنم. 
سپهر ادامه داد: همچنین رویداد ۱۵ خرداد را که امام راحل عزای عمومی ایران و نهضت مقدس اسلامی اعلام کرده را نیز به مقام معظم رهبری و تمامی ملت ایران تسلیت عرض می کنم.

وی افزود: امام راحل همان نفس مقدسه ای بود که در نهایت معنویت و روحانیت این تحول بزرگ و گفتمان جدید را در دنیای کنونی ایجاد کرد. امام در ۱۵ خرداد ۴۲ شجره مقدس بلاد اسلامی را غرس و با قیام خونین ۱۵ خرداد آبیاری و با دفاع مقدس به یک شجره مقدس تنومند تبدیل کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان تصریح کرد: انشاالله روح امام و ارواح شهدا از این نهضت اسلامی و این تحول شگرف و معنوی بهره مند و خیر جزاء ببرند.

سپهر بیان کرد: از تمامی مسئولان استان، ائمه جمعه، کمیته های مختلف برگزاری مراسم ارتحال امام، سپاه پاسداران و سایر افراد  تقدیر و تشکر می کنم. در خوزستان بیش از پنج هزار برنامه مذهبی، هنری و نمایشی در اماکن مختلف از جمله دستگاه های دولتی و مساجد با محوریت امام راحل و رمضان برگزار شد.

وی عنوان کرد: در این ایام همچنین جام های ورزشی بسیاری نیز با نام رمضان و امام راحل نامگذاری شد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان