دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19927
تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – فرمانداری شهرستان کارون امروز اسامی اعضای شورای شهر کوت عبدالله را اعلام کرد که تغییراتی جدی در این لیست دیده می شود.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، فرمانداری شهرستان کارون در اطلاعیه ای اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای شهر کوت عبدالله که مورد تائید هیئت نظارت شهرستان قرار گرفته است را منتشر کرد.

تعداد کل آرای ماخوذه در شورای شهر کوت عبدالله ۳۵ هزار و ۲۵۵ رای بوده است که تعداد کل آرای باطله ماخوذه، یک هزار و ۳۱۳ رای، تعداد کل آرای باطله غیر ماخوذه ۸۷ برگ و تعداد کل آرای صحیح ماخوذه ۳۳ هزار و ۹۷۵ رای هستند.
 
بر همین اساس، حمید باوی بحره با چهار هزار و ۹۱۷ رای، صالح بن عبود با چهار هزار و ۱۴۳ رای، قادر الهایی با سه هزار و ۸۶۰ رای، زهرا حزباوی با سه هزار و ۷۵۶ رای، پرویز ثامری با سه هزار و ۴۱۶ رای، حسین ناصری با سه هزار و ۳۵۸ رای و ناصر باوی با سه هزار و ۲۹۳ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر کوت عبدالله انتخاب شدند. 

همچنین رضا حزباوی با سه هزار و ۲۴۰ رای، لفته حزباوی با سه هزار و ۱۳۶ رای، قاسم شریفات با سه هزار و ۳۷ رای، کریم عمیره با دو هزار و ۹۷۱ رای و سمیه سعیدی  با دو هزار و ۷۷۰ رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

این در حالی است که در لیست اولیه ارائه شده از سوی فرمانداری کارون، حمید باوی بحره با چهار هزار و ۵۷۲ رای، صالح بن عبود با چهار هزار و ۱۱۱ رای، حمید حاجیان سعیدی با سه هزار و ۹۲۲ رای، قادر الهائی با سه هزار و ۸۶۰ رای، زهرا حزباوی با سه هزارو ۷۵۶ رای، حسین ناصری با سه هزار و ۲۸۰ رای و  لفته حزباوی با سه هزار و ۱۲۷ رای به عنوان اعضای شورای شهر کوت عبدالله انتخاب شدند. همچنین ناصر باوی با سه هرار و ۸۴ رای، پرویز سامری با سه هزار و ۲۴ رای، قاسم شریفات با دو هزار و ۹۹۵ رای، کریم عمیره با دو هزار و ۹۴۹ رای و رضا حزباوی با دو هزار و ۸۹۷ رای به عنوان اعضای علی البدل معرفی شدند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان