دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19913
تاریخ انتشار: جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شادگان با اشاره به فعالیت سه کتابخانه در این شهرستان گفت: این کتابخانه‌ها دو هزار و ۷۵۹ عضو و ۶۹هزار جلد کتاب دارد.

حسین صالحی در گفت و گو با بخش مهر با بیان اینکه این شهرستان دارای یک کتابخانه نهادی در شهر و دو کتابخانه دیگر در بخش‌های دارخوین و خنافره وجود دارد، اظهار کرد: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی می‌تواند در ایمن و سالم ماندن افراد جامعه نقشی موثر داشته باشد.

وی افزود: بحث کتاب و کتابخوانی نیازمند توجه جدی مسئولان و مردم است چرا که همواره مقام معظم رهبری نیز بر ترویج مطالعه و عمومیت بخشیدن به آن تاکید کرده اند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شادگان یادآور شد: ما با تمام کمبودها سعی کرده ایم با امکانات و نیروی پرسنلی محدود خود به نیاز مراجعان پاسخ گفته و در اوقات فراغت تابستان نیز تمام کتابخانه های عمومی شادگان خدمات خود را به اقشار مختلف به خصوص جوانان ارائه کردند.

صالحی در پایان درباره روند نام نویسی در جشنواره کتابخوانی رضوی نیز افزود: تاکنون ۱۶۲ نفر دربخش های مختلف جشنواره فرهنگی رضوی در شهرستان شادگان نام نویسی کرده اند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان