تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19907
تاریخ انتشار: جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری دو سارق که با پوشیدن لباس فرم ماموران اداره برق به طور شبانه دست به سرقت کابلهای زیرزمینی می زدند، خبر داد.

سرهنگ سید محسن تقی زاده در گفت و گو با بخش مهر با اشاره به تشکیل تیم تحقیقاتی ویژه ماموران در این باره گفت: بر این اساس ماموران تجسس کلانتری ۱۳ آبادان گشت زنی های خود را در محل های وقوع سرقت آغاز کردند تا اینکه به دو مرد که با لباس ماموران اداره برق در کنار خودروی پیکان وانت در حال بیرون کشیدن کابل های زیرزمینی در ایستگاه هفت کوی قدس بودند، شک می کنند. 

وی افزود: پس از دیدن این صحنه، ماموران به سراغ این دو مرد می روند و آنان که سرگرم بیرون کشیدن کابل های زیرزمینی و تاسیسات کنار پالایشگاه بودند با دیدن ماموران در حالیکه سعی داشتند آرامششان را حفظ کنند، خود را مامور اداره برق معرفی کردند. 

تقی زاده اظهار کرد: تلاش این دو مامور قلابی در گمراه کردن ماموران بی حاصل ماند و ماموران آن دو را که کارت شناسایی و کارت اداره برق نداشتند را دستگیر کردند. 

فرمانده انتظامی آبادان اظهار کرد: پس از دستگیری این دو مرد سارق توسط ماموران، آنان لب به اعتراف گشودند و ادعا کردند که به دلیل بیکاری و برای تامین مخارج زندگی دست به سرقت می زدند. 

به گفته تقی زاده، متهمان برای تحقیقات بیشتر و بررسی سایر جرائم احتمالی به دستور بازپرس پرونده در اختیار ماموران پلیس آگاهی آبادان قرار گرفتند. 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری