دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19865
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – دبیر بیستمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر از راهیابی هشت نمایش به صورت قطعی در بخش صحنه ای این جشنواره از سوی هیئت انتخاب خبر داد. 

همایون قنواتی در گفت و گو با بخش مهر با بیان اینکه سه نمایش نیز به صورت مشروط (با رعایت اصلاحیه و تغییرات) در بخش صحنه ای معرفی شدند، گفت: «آسمان آبی» به کارگردانی پری بارانی از همدان، «صورت چین خورده یک نخل» به کارگردانی فواد رابحی از خرمشهر، «عالیه» به کارگردانی عبدالرضا سواعدی از آبادان، «لبخند بزن هاگ» به کارگردانی احسان روحی از مشهد، «حیات خلوت» به کارگردانی مجید کاظم زاده مژدهی از رشت، «شب که می زنین به آب، به شب» به کارگردانی داوود پارسا از گچساران، «روشان» به کارگردانی علی پور احمدیان از خرم آباد و «با من حرف نمی زنی چرا؟» به کارگردانی احمد صمیمی از تهران هشت نمایش قطعی راه یافته به بخش صحنه ای بیستمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر هستند. 

وی همچنین از «تارا» به کارگردانی بهزاد اسکندری از کرمانشاه، «اَسَد کو؟» به کارگردانی حسن سبحانی از میناب و «حاتم» به کارگردانی سعید نگراوی از اهواز به عنوان سه نمایش مشروط معرفی شده در بخش صحنه ای نام برد. 

به گزارش عصر اهواز، بیستمین جشنواره ملّی تئاتر فتح خرمشهر۱۰ تا ۱۴ تیرماه امسال در شهرهای خرمشهر و آبادان برگزار می شود.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان