تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19846
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – امام جمعه شادگان با بیان اینکه شب قدر به عنوان یک فرصتی الهی برای سعادت و کمال انسان‌ها است، گفت: شب قدر نعمتی الهی است.

به گزارش عصر اهواز، حجت الاسلام سید مجید شرفی ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان با بیان اینکه شب قدر از شب‌های مقدس و متبرک اسلامی است، اظهار کرد: خداوند در قرآن مجید از لیالی قدر به بزرگی یاد کرده و سوره‌ای نیز به نام «سوره قدر» نازل کرده است.

وی با اشاره به فضیلت شب‌های مبارک قدر تصریح کرد: در تمام سال، شبی به خوبی و فضیلت شب قدر نمی‌رسد زیرا نزول قرآن، شب فرود آمدن ملائکه و روح نیز نام گرفته است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شادگان ادامه داد: در شب های قدر، درهای توبه و استغفار به روی بندگان خدا باز است و باید از این روزها به خوبی بهره گرفت.

وی اضافه کرد: شبهای قدر درهای رحمت الهی و خیر و برکت را به روی انسان های مومن و مسلمان گشوده است و بهره گرفتن از فیوضات ماه با عظمت رمضان و منزلت شبهای قدر انسان را به کمال و کامیابی در دنیا و آخرت می رساند.

حجت الاسلام شرفی در پایان با بیان اینکه در سه شب احیای ماه رمضان در مساجد این شهرستان احیای شب های قدربرگزار می شود، گفت: از همه مردم شادگان درخواست می کنم که با حضور یکپارچه خود در محافل و مجالس حضور پیدا کنند تا بتوانیم هر چه بیشتر و بهتر از این خوان گسترده الهی استفاده ببریم.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان