دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19846
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – امام جمعه شادگان با بیان اینکه شب قدر به عنوان یک فرصتی الهی برای سعادت و کمال انسان‌ها است، گفت: شب قدر نعمتی الهی است.

به گزارش عصر اهواز، حجت الاسلام سید مجید شرفی ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان با بیان اینکه شب قدر از شب‌های مقدس و متبرک اسلامی است، اظهار کرد: خداوند در قرآن مجید از لیالی قدر به بزرگی یاد کرده و سوره‌ای نیز به نام «سوره قدر» نازل کرده است.

وی با اشاره به فضیلت شب‌های مبارک قدر تصریح کرد: در تمام سال، شبی به خوبی و فضیلت شب قدر نمی‌رسد زیرا نزول قرآن، شب فرود آمدن ملائکه و روح نیز نام گرفته است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شادگان ادامه داد: در شب های قدر، درهای توبه و استغفار به روی بندگان خدا باز است و باید از این روزها به خوبی بهره گرفت.

وی اضافه کرد: شبهای قدر درهای رحمت الهی و خیر و برکت را به روی انسان های مومن و مسلمان گشوده است و بهره گرفتن از فیوضات ماه با عظمت رمضان و منزلت شبهای قدر انسان را به کمال و کامیابی در دنیا و آخرت می رساند.

حجت الاسلام شرفی در پایان با بیان اینکه در سه شب احیای ماه رمضان در مساجد این شهرستان احیای شب های قدربرگزار می شود، گفت: از همه مردم شادگان درخواست می کنم که با حضور یکپارچه خود در محافل و مجالس حضور پیدا کنند تا بتوانیم هر چه بیشتر و بهتر از این خوان گسترده الهی استفاده ببریم.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان