دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19844
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – شهردار شادگان از تولید و جمع آوری روزانه ۶۰ تن زباله در این شهر خبر داد.

حسن مزبانی پور امروز در گفت‌وگو با سرویس مهر با اشاره به اینکه روزانه ۶۰ تن زباله توسط کارگران خدمات شهری در این شهر جمع‌آوری می‌شود، اظهار کرد: به همین منظور تعداد ۲۱ خودروهای سنگین و نیمه سنگین جمع‌آوری و حمل زباله اقدام به جمع‌آوری نخاله و زباله‌ها از در منزل و سطح معابر می‌کنند.

وی افزود: این ارگان مردمی روزانه خدمات خود را به بهترین نحو انجام داده و به همین منظور در سه نوبت اقدام به جمع‌آوری زباله‌های شهری می‌کند.

شهردار شادگان با تاکید بر مقوله فرهنگ‌سازی در خصوص مشارکت شهروندان در امر نظافت و زیباسازی شهر بیان کرد: رعایت نکردن نظافت شهری از سوی شهروندان، هزینه‌های شهرداری را برای انجام این مهم دوچندان می‌کند.

وی با عنوان کردن اینکه برای تمیز نگهداشتن شهر تنها به وظیفه شهرداری اکتفا نکنیم، تاکید کرد: در این خصوص نیاز به مشارکت و تعامل همه جانبه شهروندان داریم.

مزبانی پور نقش مردم را در افزایش سطح نظافت و پاکیزگی شهر یادآور شد و گفت: بی‌شک ساخت شهری آباد با معیارهای استاندارد بدون مشارکت و حمایت‌های مردم امکان‌پذیر نیست.

وی گفت: شهرداری شادگان با هدف ارتقای سطح خدمت‌رسانی به شهروندان از هیچ تلاشی فروگذار نیست.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان