دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19820
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – مدیرعامل پالایشگاه آبادان از پایان موفقیت آمیز کار تعمیرات اضطراری در فاز ۳ پالایشگاه آبادان و ثبت رکورد دیگری در زمان آن به نسبت حجم عظیم کارهای انجام شده خبر داد. 

اسفندیار دائم الذکر در گفت و گو با سرویس مهر با اشاره به اینکه مجتمع فاز ۳ پالایشگاه آبادان از شنبه ۹ اردیبهشت ماه برای انجام تعمیرات اضطراری ۲۸ روزه از سرویس خارج شده بود، گفت: به رغم مشکلات حادث شده در جریان تخلیه کاتالیست از برج احیا و افزایش چشمگیر حجم کارهای تعمیرات اضطراری نسبت به پیش بینی های اولیه، واحد F.C.C.U در روز جمعه برابر با پنجم خردادماه در مدار بهره برداری قرار گرفت. 

به گفته وی انجام تعمیرات اضطراری بر حسب زمان صرف شده،۱۰ساعت و ۴۵ دقیقه زودتر از برنامه تعیین شده به اتمام رسید. 

دائم الذکر افزود: تعمیرات اضطراری فاز ۳ پالایشگاه آبادان با استفاده از تجربیات تعمیرات پیشین و شناسایی مشکلات و ریسک های موجود همراه با اقدامات موثر در زمینه کاهش نرخ ریسک راه اندازی واحد و کاهش زمان تعمیرات آینده انجام شد. 

مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان اظهار کرد: شناسایی دقیق وضعیت فعلی ظروف، خطوط لوله و تجهیزات ثابت از لحاظ سلامت و خوردگی کار بزرگ دیگری بود که سبب کاهش فهرست کالای مورد نیاز تعمیرات اساسی آینده و صرفه جویی چندین میلیاردی شد. 

دائم الذکر از ثبت اطلاعات مورد نیاز مهندسی معکوس و بومی سازی دانش ساخت قطعات و تجهیزات مورد نیاز واحدها، به کارگیری تجهیزات ساخت داخل در بخش های کت کراکر و بویلرها در راستای فرمان مقام معظم رهبری و سیاست های اقتصاد مقاومتی به عنوان دیگر اقدامات موثر انجام شده در تعمیرات اضطراری فاز ۳ پالایشگاه آبادان نام برد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان