دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19809
تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: شهدای ما با قرآن مانوس بودند به همین دلیل امروز شرایط مناسبی برای پرداختن به حوزه قرآن وجود دارد. 

به گزارش عصر اهواز، علیرضا هاتف شامگاه امروز در مراسم افتتاحیه یازدهمین نمایشگاه قرآن، عترت و مسجد که در موزه هنرهای معاصر اهواز برگزار شد، اظهار کرد: شرایطی که امروز کشور در حوزه قرآن داریم اصلا قابل قیاس با گذشته نیست.

وی افزود: مردم و مسئولان برای گرامیداشت قرآن همت دارند و برای اینکه ارتباط جامعه با قرآن بهتر شود کارهای بزرگی در مساجد و محافل مختلف انجام شده که باید شکرگذار باشیم.

هاتف بیان کرد: در گذشته شرایط فراهم نبود و نگاه به قرآن خاص بود ولی خوشبختانه بعد از انقلاب با رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری قرآن در زندگی مردم جاری و ساری شده است.

وی با اشاره به اینکه شهدای ما هم با قرآن مانوس بودند، بیان کرد: امروز نسل جوان ما جلسات قرآنی بسیاری را با کمک اداراتی مانند فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی، اوقاف و سپاه برگزار می کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: نهادهای مانوس با قرآن در کشور بسیارند و هرچه ارتباط خود را با قرآن بیشتر کنیم زندگی بهتر و پربرکت تری خواهیم داشت.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان