کد خبر: 198
تاریخ انتشار: جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

علی اکبر دودانگه در گفتگو با عصر اهواز با بیان اینکه اغلب کشتی گیران اعزامی به فرانسه پس از مسابقات جهانی در هیچ رقابتی به میدان نرفته بودند، افزود: به منظور ارزیابی عملکرد این نفرات در تورنمنت پاریس شرکت کردیم و استراتژی و هدف از سفر به فرانسه کاملا مشخص بود.

وی در پاسخ به برخی انتقادات در مورد اینکه این سفر کاملا بی‌خاصیت و بدون استراژی بود، تصریح کرد: سطح رقابتهای فرانسه نسبت به سال گذشته پایین تر بود و در سطح متوسطی انجام شد ولی کادر فنی از شرکت در این مسابقات تا حد زیادی به اهداف خود دست یافت و برای کادر فنی و کشتی گیران یک کار با برنامه بود.

دودانگه در پاسخ به برخی انتقادات که عدم حضور کشتی گیران در میادین بزرگ به ضرر آنهاست خاطرنشان کرد: با این ذهنیت نمی توان به طور مثال کشتی‌گیران خودمان را به مسلخ یاریگین  روسیه بفرستیم تا نفرات ما در هر وزن با چندین حریف روس روبرو شوند. امسال، سال المپیک است و افرادی برنامه‌های کادر فنی را تدوین  می کنند که خود مدال آور المپیک و جهانی هستند و این میدان را به خوبی می شناسند. ضمن اینکه خود روس ها هم نفرات اصلی خود را در این حجم به میدان نیاورده بودند.

وی در پاسخ به این سئوال که چرا به جام‌های یاریگین و یاشاردوغو نرفتیم، تاکید کرد : طبق برنامه جلو می رویم و در مسابقاتی در بلاروس و مغولستان حضور می یابیم. امسال دیدید که تنها ۴ تا ۵ کشور در جام یاریگین بودند و از طرفی ما در هر رقابتی به میدان برویم با برنامه است. ضمن اینکه نباید از روس ها غول بسازیم و بگوییم ما به آنها محتاجیم.

دارنده مدال طلای آسیا در مورد برخی اظهار نظرها در مورد اینکه تصمیمات کادر فنی تک نفره بوده و کار سلیقه‌ای است، افزود: سال المپیک و همدلی است. برخی نفراتی که این مطلب را بیان می کنند از دوستان نزدیک من هستند که به خوبی مرا می شناسند و می دانند تحت هر شرایطی کار نمی کنم. کادر فنی تیم ملی یک کادر همدل با حضور قهرمانان المپیک و جهان است و کارها در تیم ملی و بر پایه مشورت و نظر جمعی است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان