دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19786
تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دزفول – شهردار دزفول گفت: با عقد قرارداد با پیمانکار جدید به ارزش ۷۰ میلیارد ریال، نهضت آسفالت خیابان ها و معابر شهر با سرعت بیشتری انجام خواهد شد.

محمدرضا کرمی نژاد در گفت و گو با بخش مهر اظهار کرد: با توجه به درخواست شهروندان و با نظر کارشناسان شهرداری با عنایت به پرتردد بودن مسیر جاده ساحلی که به عنوان شاهراه مناطق تفریحی و گردشگری شهر شناخته شده است، کار روکش آسفالت این خیابان توسط پیمانکار جدید شهرداری دزفول امروز چهارشنبه کلید خورد.

وی افزود: طول این مسیر یک هزار و ۷۰۰ متر به عرض ۱۵ متر است و به علت پرتردد بودن، دو لایه آسفالت به قطر هشت سانتی استفاده خواهد شد و در مجموع ۲۵ هزار و ۵۰۰ متر مربع از این مسیر روکش آسفالت خواهد شد.

شهردار دزفول تصریح کرد: با پایان روکش این بخش عملیات روکش آسفالت مسیر خیابان ساحلی شرقی حد فاصل بیمارستان آیت الله نبوی (ره) تا میدان آیت الله قاضی (ره) (الف دزفول) تکمیل خواهد شد.

کرمی نژاد عنوان کرد: با عقد قرارداد با پیمانکار جدید به ارزش ۷۰ میلیارد ریال نهضت آسفالت خیابان ها و معابر شهر با سرعت بیشتری انجام خواهد شد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان