تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19780
تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: آسیب دیدگی پسر بچه ۹ ساله اروندکناری در اثر سقوط دکل ایرانسل جدی نبوده است. 

علیرضا آموزنده در گفت و گو با بخش مهر با اشاره به اینکه پس از سقوط دکل ایرانسل بر روی مجتمع تجاری شهرداری اروند کنار از توابع شهرستان آبادان، پسر بچه ۹ ساله ای که در این حادثه از ناحیه سر دچار خراشیدگی می شود، افزود: کودک یاد شده به طور سریع توسط نیروهای اورژانس به درمانگاه والفجر اروندکنار واقع در نهر قصر برده می شود و توسط پزشک درمانگاه مورد مداوا قرار می گیرد. 

به گفته وی، کودک پس از بخیه سرش توسط پزشک درمانگاه و انجام معاینات مربوطه و حصول اطمینان از خوب بودن حال عمومی او، از درمانگاه مرخص و راهی خانه شان می شود، البته کودک از ناحیه انگشت دستش نیز دچار ضرب دیده گی شده که چندان جدی نبوده است. 

به گزارش عصر اهواز، پیش از ظهر امروز در اثر وزش باد شدید در شهرستان آبادان، یک دکل مخابراتی ایرانسل در شهر مرزی اروندکنار از توابع آبادان سقوط کرد. 

مسئول اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اروندکنار از اصولی و استاندارد نبودن مهار دکل مخابراتی ایرانسل به عنوان دلیل اصلی سقوط این دکل مخابراتی بر روی مجتمع تجاری اروندکنار نام برد. 

حسین صادقی خواه گفت: سقوط این دکل بر روی مجتمع تجاری یاد شده علاوه بر ببار آوردن  خسارت مالی سبب قطعی خطوط ارتباطی تلفن مشترکان ایرانسل و برق بخش زیادی از شهر شد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری