تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19775
تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: طی روزهای آینده تا اواخر هفته شاهد کاهش دمای دو تا چهار درجه ای هوا خواهیم بود.

کوروش بهادری در گفت و گو با مهر اظهار کرد: از روز دوشنبه پیرو اطلاعیه ای که اعلام کرده بودیم (روز چهارشنبه پدیده گرد و غبار را خواهیم داشت) این پدیده را امروز شاهد هستیم.

وی افزود: پیش بینی شده بود که به دلیل وزش بادهای نسبتا شدید کاهش دید و بروز پدیده گرد و غبار خواهیم بود. سرعت باد هم اکنون در اهواز و آبادان ۵۰ کیلومتر  و ماهشهر ۶۵ کیلومتر است. دید افقی در اهواز دو کیلومتر، در شهرهای آبادان و ماهشهر نیز سه کیلومتر هست.

بهادری عنوان کرد: این گرد و غبار را تا اواخر امروز خواهیم داشت. طی روزهای آینده تا اواخر هفته شاهد کاهش دمای دو تا چهار درجه ای هوا خواهیم بود.

مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: طی دو روز گذشته گرمای هوا در استان بی سابقه بوده و دمای هوا در شهرهای اهواز، امیدیه، آغاجری و هندیجان به ۴۸ درجه سانتیگراد رسیده است.

بهادری توضیح داد: خلیج فارس هم طی روزهای اخیر مواج بوده است. پیش بینی می شود دمای هوای اهواز فردا حداقل ۲۲ درجه سانتیگراد و حداکثر به ۴۸ درجه سانتیگراد خواهد رسید.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری