دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19775
تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: طی روزهای آینده تا اواخر هفته شاهد کاهش دمای دو تا چهار درجه ای هوا خواهیم بود.

کوروش بهادری در گفت و گو با مهر اظهار کرد: از روز دوشنبه پیرو اطلاعیه ای که اعلام کرده بودیم (روز چهارشنبه پدیده گرد و غبار را خواهیم داشت) این پدیده را امروز شاهد هستیم.

وی افزود: پیش بینی شده بود که به دلیل وزش بادهای نسبتا شدید کاهش دید و بروز پدیده گرد و غبار خواهیم بود. سرعت باد هم اکنون در اهواز و آبادان ۵۰ کیلومتر  و ماهشهر ۶۵ کیلومتر است. دید افقی در اهواز دو کیلومتر، در شهرهای آبادان و ماهشهر نیز سه کیلومتر هست.

بهادری عنوان کرد: این گرد و غبار را تا اواخر امروز خواهیم داشت. طی روزهای آینده تا اواخر هفته شاهد کاهش دمای دو تا چهار درجه ای هوا خواهیم بود.

مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: طی دو روز گذشته گرمای هوا در استان بی سابقه بوده و دمای هوا در شهرهای اهواز، امیدیه، آغاجری و هندیجان به ۴۸ درجه سانتیگراد رسیده است.

بهادری توضیح داد: خلیج فارس هم طی روزهای اخیر مواج بوده است. پیش بینی می شود دمای هوای اهواز فردا حداقل ۲۲ درجه سانتیگراد و حداکثر به ۴۸ درجه سانتیگراد خواهد رسید.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان