دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19773
تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – رئیس اداره تبلیغات اسلامی آبادان از برگزاری آئین جزء خوانی قرآن در تمامی مساجد و حسینیه های این شهرستان خبر داد. 

حجت الاسلام سید فخرالدین رضوی پور در گفت و گو با سرویس مهر با اشاره به انجام غبارروبی مساجد پیش از فرا رسیدن ایام ماه رمضان گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده، آئین جزء خوانی قرآن (۳۰ جزء در ۳۰ روز) در تمامی مساجد و حسینیه های شهر و بخشهای تابع شهرستان توسط قاریان انجام می شود. 

وی افزود: جزء خوانی ها پس از اذان مغرب و تا پاسی از شب (یک بامداد) به طور تناوب در مساجد و حسینیه ها اجرا می شود. 

رضوی پور از برپایی محافل انس با قرآن در خانه های قرآنی روستاها و سایر بخشهای شهری به عنوان دیگر برنامه های در حال انجام در ایام ماه مبارک رمضان یاد کرد و اظهار داشت: محفل انس با قرآن با پخش مستقیم از طریق شبکه آبادان در محل مصلی نماز جمعه و توسط قاریان مورد تائید شورای عالی قرآن کشور در حال انجام است. 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی آبادان با اشاره به اعزام بیش از ۵۰ مبلغ از حوزه علمیه قم به آبادان تصریح کرد: در مجموع ۲۵۰ مُبلغ  شهری و اعزامی، علاوه بر انجام فعالیتهای قرآنی، در زمینه احکام و مباحث تهذیبی نیز در ایام ماه رمضان اقدام می کنند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان