دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19770
تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان از صرفه جویی یک میلیارد و ۷۳۱ میلیون ریالی به عنوان بخشی از دستاورد اداره ایمنی و کنترل ترافیک پالایشگاه آبادان نام برد.

اسفندیار دائم الذکر در گفت و گو با سرویس مهر ضمن اشاره به دیگر برنامه های اجرایی تاثیرگذار در کاهش هزینه ها در واحد یاد شده افزود: تهیه تابلوهای جدید از تابلوهای ناقص و شکسته یکی از این اقدامات بود که در این رابطه با تمیزکاری، آماده سازی و برش تابلوهای شکسته قدیمی در ابعاد مختلف و نصب برچسب، ۹۰ تابلو تهیه شد. 

به گفته وی برای تهیه و نصب این تابلوها با محاسبه هزینه تمیزکاری، آماده سازی و برش  در مجموع ۲۵ میلیاون ریال صرفه جویی انجام شد. 

دائم الذکر اظهار کرد: همچنین با تهیه برگ A۳ و طلق پرس برگه MSDS (برگه اطلاعات ایمنی مواد شیمایی از جنس پی.وس.سی) در اداره ایمنی و کنترل ترافیک پالایشگاه توانستیم هزینه یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریالی برای تهیه یک هزار تابلو مورد نیاز در طول یکسال را به ۲۰ میلیون ریال کاهش دهیم. 

وی تصریح کرد: این اقدام با توجه به دوام تابلوهای پی. وی. سی و عمر مفید برگه های ساخته شده یک میلیارد و ۱۶۰ میلیون ریال صرفه جویی اقتصادی به همراه داشته است. 

مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان همچنین با اشاره به پرداخت هزینه متوسط روزانه سه میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به اساتید خارج از سازمان برای ارائه برخی از آموزش های عمومی و تخصصی ایمنی به کارکنان پالایشگاه گفت: سال گذشته این آموزشها توسط کارشناسان اداره ایمنی شرکت پالایش نفت آبادان برای کارکنان رسمی و پیمانکار به میزان ۹ هزار و ۶۳۱ نفر ساعت (۱۵۶ روز) انجام شد که این اقدام ۵۴۶ میلیون ریال صرفه جویی را در پی داشت.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان