تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19770
تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان از صرفه جویی یک میلیارد و ۷۳۱ میلیون ریالی به عنوان بخشی از دستاورد اداره ایمنی و کنترل ترافیک پالایشگاه آبادان نام برد.

اسفندیار دائم الذکر در گفت و گو با سرویس مهر ضمن اشاره به دیگر برنامه های اجرایی تاثیرگذار در کاهش هزینه ها در واحد یاد شده افزود: تهیه تابلوهای جدید از تابلوهای ناقص و شکسته یکی از این اقدامات بود که در این رابطه با تمیزکاری، آماده سازی و برش تابلوهای شکسته قدیمی در ابعاد مختلف و نصب برچسب، ۹۰ تابلو تهیه شد. 

به گفته وی برای تهیه و نصب این تابلوها با محاسبه هزینه تمیزکاری، آماده سازی و برش  در مجموع ۲۵ میلیاون ریال صرفه جویی انجام شد. 

دائم الذکر اظهار کرد: همچنین با تهیه برگ A۳ و طلق پرس برگه MSDS (برگه اطلاعات ایمنی مواد شیمایی از جنس پی.وس.سی) در اداره ایمنی و کنترل ترافیک پالایشگاه توانستیم هزینه یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریالی برای تهیه یک هزار تابلو مورد نیاز در طول یکسال را به ۲۰ میلیون ریال کاهش دهیم. 

وی تصریح کرد: این اقدام با توجه به دوام تابلوهای پی. وی. سی و عمر مفید برگه های ساخته شده یک میلیارد و ۱۶۰ میلیون ریال صرفه جویی اقتصادی به همراه داشته است. 

مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان همچنین با اشاره به پرداخت هزینه متوسط روزانه سه میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به اساتید خارج از سازمان برای ارائه برخی از آموزش های عمومی و تخصصی ایمنی به کارکنان پالایشگاه گفت: سال گذشته این آموزشها توسط کارشناسان اداره ایمنی شرکت پالایش نفت آبادان برای کارکنان رسمی و پیمانکار به میزان ۹ هزار و ۶۳۱ نفر ساعت (۱۵۶ روز) انجام شد که این اقدام ۵۴۶ میلیون ریال صرفه جویی را در پی داشت.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان