دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19752
تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز- استاندار خوزستان گفت: با انجام مطالعات و بررسی های کارشناسی چهار خطه کردن جاده اهواز – خرمشهر در دستور کار قرار خواهد گرفت. 

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، غلامرضا شریعتی پیش از ظهر امروز در نشست بررسی طرح چهار خطه کردن جاده اهواز – خرمشهر با حضور مدیران دستگاه اجرایی ذیربط در مهمانسرای شهید رجایی استانداری برگزار شد، عنوان کرد: با توجه به تردد زیاد و آمار بالای تصادفات در مسیر اهواز خرمشهر چهار خطه کردن این جاده ضرورتی اجتناب ناپذیر است. 

شریعتی افزود: با انجام مطالعات و بررسی های کارشناسی چهار خطه کردن جاده اهواز خرمشهر در دستور کار قرار خواهد گرفت. 

وی تصریح کرد: این پروژه با مشارکت استانداری خوزستان، سازمان منطقه آزاد اروند، شرکت توسعه کشت و صنعت نیشکر و یکی از شرکت های تابع وزارت نفت تامین اعتبار خواهد شد و توسط اداره کل راه و شهرسازی خوزستان اجرایی خواهد شد. 

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، پروژه چهار خطه کردن جاده اهواز خرمشهر به طول ۱۱۵ کیلومتر و با برآورد هزینه حدود ۲۰۰ میلیارد تومان اجرایی خواهد شد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان