دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19733
تاریخ انتشار: دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری سرکرده سارقان مسلح در این شهر توسط ماموران گشت یگان ویژه امداد، خبر داد. 

سرهنگ سید محسن تقی زاده در گفت و گو با سرویس مهر گفت: درپی وقوع چندین فقره سرقت مسلحانه طی ماه های گذشته در شهرستانهای آبادان و خرمشهر که منجر به مجروح شدن تعدادی از شهروندان این دو شهرستان شد، موضوع شناسایی و دستگیری عاملان این سرقت ها در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت. 

وی افزود: بر این اساس ماموران گشت ویژه و نامحسوس یگان امداد آبادان روز گذشته در حال گشت زنی در محل خیابان احمدآباد (معروف به لین یک)، «صبری» رئیس باند هفت تیرکشان کوچولو آبادان را می بینند که این فرد به محض دیدن ماموران قصد فرار داشته که پس از یک تعقیب و گریز طولانی و در یک اقدام غالفگیرانه فرد مذکور توسط ماموران گشت یگان ویژه امداد دستگیر می شود. 

تقی زاده اظهار کرد: درگیری متهم با ماموران در هنگام دستگیری در مواجه با فنون دفاعی «استوار ماکنعلی» بی حاصل مانده و متهم زمین گیر می شود. 

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان تصریح کرد: متهم در بازجویهای فنی به انجام چندین فقره سرقت مسلحانه با هم دستی هفت نفر از هم دستان نوجوان و کم سن و سال خود اعتراف می کند و می گوید که این سرقت ها را برای هیجانش انجام می دادیم و جنبه تفریحی برایمان داشت. 

تقی زاده گفت: هفت هم دست نوجوان فرد متهم در بهمن ماه سال گذشته توسط پلیس آگاهی آبادان درون مخفی گاهشان دستگیر شده بودند و تمامی آنان «صبری» را رئیس باند خود معرفی کرده بودند. 

وی افزود: متهم یاد شده پس از اتمام کار بازجویی های اولیه برای افشا شدن دیگر جرائم احتمالی در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان