دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19722
تاریخ انتشار: دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی خوزستان از آتش گرفتن ۳۰ هکتار از جنگل های منطقه ام الدبس شهرستان دشت آزادگان خبر داد.

سرهنگ احمد ساعدی در گفت و گو با بخش مهر اظهار کرد: بخشی از جنگل های ام الدبس در شهرستان دشت آزادگان روز گذشته دستخوش حریق شد. 

وی با اشاره به اینکه پوشش گیاهی این جنگل از درختان کهور است، عنوان کرد: ۳۰ هکتاز این جنگل ها از ۱۱ ظهر روز گذشته دستخوش حریق شده و آتش سوزی آن نیز ساعت یک بامداد امروز اطفا شد.

ساعدی علت آتش گرفتن این جنگل ها را افروختن آتش توسط گردشگران دانست و بیان کرد: با توجه به تابستان و گرمای زودرس خوزستان از همه مردم تقاضا داریم تا مراقب محیط زیست باشند و هنگام تفریح در طبیعت از آتش روشن کردن به شدت خودداری کنند.

این استان سال گذشته کم بارندگی را شاهد بوده و شرایط فعلی باعث می شود تا پوشش های گیاهی خوزستان مستعد آتش سوزی باشند.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی خوزستان گفت: از مردم تقاضا داریم تا اخبار و اطلاعات خود در حوزه آتش سوزی جنگل ها و مراتع را با سامانه رایگان ۱۵۰۴ اعلام کنند.

ساعدی افزود: از کشاورزان نیز درخواست داریم که از آتش زدن مزارع جدا خودداری کنند چون با سهل انگاری آنها در این کار شاهد سرایت آتش مزارع به محیط زیست هستیم. هرچند آتش زدن مزارع روشی ساده و کم هزینه است ولی به محیط زیست استان خسارت های هنگفت و سنگینی را وارد می کند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان