تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19715
تاریخ انتشار: دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری آبادان از وجود آمادگی ۱۰۰ درصدی برای بازشماری صندوقهای رای در این شهر خبر داد. 

ریاض فرحانی در گفت و گو با سرویس مهر افزود: موضوع بازشماری صندوقهای رای یک سری تشریفات قانونی دارد که می بایست انجام می شد.
 
وی با اشاره به اینکه مطابق با ماده ۵۸ قانون انتخابات، پیشنهاد هیئت نظارت استان خوزستان و تائید هیئت نظارت مرکزی برای انجام این کار الزامی است، اظهار کرد: نامه هیئت نظارت مرکزی خطاب به استاندار خوزستان و فرماندار آبادان واصل شد و بر این اساس فرمانداری آبادان آمادگی کامل برای بازشماری آراء را دارد. 

فرحانی تصریح کرد: در زمان حاضر هیئت نظارت استان خوزستان درخواست رسیدگی و بازشماری آرای ۳۰ صندوق رای در آبادان را دارد که در صورت نیاز به شمارش مجدد صندوقهای بیشتر این آمادگی برای بازشماری تمامی ۹۳ صندوق اخذ رای شهری وجود دارد. 

سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری آبادان گفت: اکنون منتظر اعلام زمان بازشماری صندوقهای رای از سوی هیئت نظارت استان خوزستان و شهرستان هستیم که با این اعلام، آمادگی بازشماری دوباره ۳۰ صندوق یاد شده، وجود دارد. 

به گفته وی، درخواست اولیه هیئت نظارت برای بازشماری صندوقها طبق نامه ارسالی هیئت نظارت مرکزی، ۳۰ صندوق بوده و هرگونه اعلام دیگری صحیح نیست.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان