دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19707
تاریخ انتشار: دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – معاون غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی آبادان از احداث ساختمان این معاونت با مشارکت سازمان غذا و داروی  کشور خبر داد.

مرتضی جعفری در گفت و گو با سرویس مهر ضمن اشاره به جلسه مشترک مسئولان معاونت غذا و دارو و رئیس اداره توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی دانشکده علوم پزشکی آبادان و مهندسان بازدیدکننده اداره کل پایش و امور استان‌های سازمان غذا و داروی کشور اظهار کرد: در این جلسه درباره مسائل مختلف برای احداث ساختمان جدید معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان بحث و تبادل نظر شد.

وی تصریح کرد: ساختمان مذکور در زمینی به مساحت هفت هزار مترمربع و با زیربنای حدود ۲هزار مترمربع در محل حد فاصل بیمارستان آیت‌اله طالقانی و فلکه فرودگاه آبادان احداث شود. 

جعفری یاد آور شد: براساس تفاهم‌نامه میان دانشکده علوم پزشکی آبادان و سازمان غذا و داروی کشور، مقرر شد تا ساختمان جدید این معاونت در سه طبقه احداث شود 

به گفته معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان، این موضوع در آخرین جلسه هیئت امنای دانشکده علوم پزشکی آبادان در سال ۱۳۹۵ مصوب شده است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان