دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19703
تاریخ انتشار: دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی گفت: تهیه پوشاک توسط دانش آموزان از ‌تولیدی های معرفی شده به مدارس کاملا اختیاری بوده و نباید هیچ گونه اجباری اعمال شود.

مجید موحدیان در حاشیه اولین جلسه کمیته ساماندهی و نظارت برتامین پوشاک دانش آموزان مدارس شهرستان باوی درسال تحصیلی ۱۳۹۷-۱۳۹۶ در گفت و گو با بخش مهر اظهار کرد: تولیدی های پوشاک متقاضی باید به دانش آموزان کم بضاعت تخفیف ویژه دهند و یا پوشاک برخی دانش آموزان را به طوررایگان تامین کنند. 

وی در ادامه با تاکید برنقش نظارتی کمیته ساماندهی پوشاک دانش آموزان توضیح داد: قرارداد تهیه پوشاک مدارس براساس دستورالعمل بین مدیرمدرسه وکارگاه تولیدی منعقد می شود. البته معیارهای انتخاب تولیدی های پوشاک براساس کیفیت کارو امکانات موجود آنهاست و با اولویت بومی پالایش و به مدارس معرفی می شوند. یکی دیگر از معیارها ونکات مورد توجه دراین کمیته  دسترسی آسان خانواده ها به تولیدی طرف قرارداد است و مسئول مربوطه باید قبل از عقد قرارداد ازمحل تولید و توزیع پوشاک مدنظر بازدید کند و با تولیدی نزدیک به مدرسه و مستقر در منطقه اطراف مدرسه قرارداد بسته شود تا رضایت اولیا و دانش آموزان تامین شود.

موحدیان با اشاره به ارسال دستورالعمل مربوط به نحوه تامین پوشاک مدارس به همراه مفاد قرارداد آن به مدارس افزود: طبق این دستورالعمل انعقاد هر گونه قرارداد در راستای تهیه پوشاک دانش آموزان با تولیدی های خارج از استان و فروشگاه ها ممنوع است و برای تهیه  پوشاک در دوره  ابتدایی ترجیحاً از رنگ های شاد، متنوع و مدل های مناسب با سن و شرایط روحی دانش آموزان و در سایر دوره ها از رنگ های مورد علاقه و متناسب با سن آن ها استفاده شود.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، اولین جلسه کمیته ساماندهی ونظارت برتامین پوشاک دانش آموزان مدارس شهرستان باوی درسال تحصیلی ۱۳۹۷-۱۳۹۶ با حضور همه اعضای کمیته در دفتر مدیریت آموزش و پرورش باوی برگزار شد. در این جلسه درخواست های تولیدیهای پوشاک متقاضی مورد بررسی قرار گرفت و تولیدی هایی که دارای بهترین توانایی و امکانات بودند پالایش و مشخص شدند تا اسامی آنها به مدارس شهرستان اعلام شود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان