تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19689
تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – بنی تمیم رئیس اداره راه و شهرسازی شادگان تودیع و رضا شاوردی به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی شد.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، معاون فرماندار شادگان عصر امروز در جلسه تودیع و معارفه مسئولین قدیم و جدید اداره راه و شهرسازی که با حضور معاون اداره کل راه و شهرسازی استان در محل فرمانداری برگزار شد با تاکید بر ضرورت رسیدگی بیش از پیش به وضعیت راههای شادگان گفت: شهرستان شادگان در حوزه بزرگراه رتبه دوم بعد از اهواز و در حوزه راه فرعی در رتبه سوم بعد از شهرستان های هندیجان و دشت آزادگان قرار دارد.

نعمت الله آلبوغبیش با تقدیر و تشکر از فعالیت چند ساله بنی تمیم رئیس سابق اداره راه و شهرسازی شادگان ابراز امیدواری کرد: رضا شاوردی سرپرست جدید این اداره با شناختی که از وضعیت راههای این شهرستان دارد قطعا با حمایت و پشتیبانی اداره کل راه و شهرسازی استان و سایر مسئولان مرتبط وضعیت موجود راهها را بهبود بخشد.

وی در ادامه افزود: تفویض اختیارات کامل و کافی در کنار مسئولیت لازمه پیشرفت در امور است و می بایست توسط مدیر کل راه و شهرسازی استان به سرپرست جدید ابلاغ و با حمایت و پشتیبانی همه جانبه از اداره راه و شهرسازی شهرستان زمینه بهسازی و بازسازی راه های موجود فراهم شود.

آلبوغبیش یادآور شد: یکی از عوامل اساسی افزایش تصادفات در این شهرستان، نامطلوب بودن وضعیت راه هاست که باید به طور جدی و اساسی مد نظر قرار گیرد.

معاون فرماندار شادگان بیان کرد: در یک ساله اخیر به رغم کمبود شدید اعتبارات عمرانی، فعالیت قابل قبولی در سطح راه های شهرستان به ویژه در بحث آسفالت سازی صورت گرفته که جای تقدیر و تشکر دارد.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری