دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19689
تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – بنی تمیم رئیس اداره راه و شهرسازی شادگان تودیع و رضا شاوردی به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی شد.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، معاون فرماندار شادگان عصر امروز در جلسه تودیع و معارفه مسئولین قدیم و جدید اداره راه و شهرسازی که با حضور معاون اداره کل راه و شهرسازی استان در محل فرمانداری برگزار شد با تاکید بر ضرورت رسیدگی بیش از پیش به وضعیت راههای شادگان گفت: شهرستان شادگان در حوزه بزرگراه رتبه دوم بعد از اهواز و در حوزه راه فرعی در رتبه سوم بعد از شهرستان های هندیجان و دشت آزادگان قرار دارد.

نعمت الله آلبوغبیش با تقدیر و تشکر از فعالیت چند ساله بنی تمیم رئیس سابق اداره راه و شهرسازی شادگان ابراز امیدواری کرد: رضا شاوردی سرپرست جدید این اداره با شناختی که از وضعیت راههای این شهرستان دارد قطعا با حمایت و پشتیبانی اداره کل راه و شهرسازی استان و سایر مسئولان مرتبط وضعیت موجود راهها را بهبود بخشد.

وی در ادامه افزود: تفویض اختیارات کامل و کافی در کنار مسئولیت لازمه پیشرفت در امور است و می بایست توسط مدیر کل راه و شهرسازی استان به سرپرست جدید ابلاغ و با حمایت و پشتیبانی همه جانبه از اداره راه و شهرسازی شهرستان زمینه بهسازی و بازسازی راه های موجود فراهم شود.

آلبوغبیش یادآور شد: یکی از عوامل اساسی افزایش تصادفات در این شهرستان، نامطلوب بودن وضعیت راه هاست که باید به طور جدی و اساسی مد نظر قرار گیرد.

معاون فرماندار شادگان بیان کرد: در یک ساله اخیر به رغم کمبود شدید اعتبارات عمرانی، فعالیت قابل قبولی در سطح راه های شهرستان به ویژه در بحث آسفالت سازی صورت گرفته که جای تقدیر و تشکر دارد.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان