دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19678
تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: به مناسبت بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و ایام رمضان پنج هزار برنامه در مناطق شهری و روستایی توسط روحانیون مستقر درآن مناطق برگزار می‌شود.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد حسین بلک ظهر امروز در جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) اظهار کرد: در سال جاری اعزام خوبی در حوزه مبلغان به استان انجام شده و اکنون ۳۵ هزار مبلغ از حوزه‌های علمیه قم و مشهد وارد استان شده و در حوزه‌های تبلیغی خود مستقر هستند.

وی با بیان اینکه در بخش تبلغیات فرهنگی و دینی یک هزارو ۵۰۰ برنامه در مساجد و مراکز فرهنگی در حال اجرا است، افزود: به مناسبت ارتحال امام (ره) و ایام مبارک رمضان حدود پنج هزار برنامه در مناطق شهری و روستایی توسط روحانیون که در آن مناطق مستقر هستند برگزار می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان تصریح کرد: در کیله ادارات و دستگاه‌های اجرایی به‌واسطه سامانه‌ای فعالیت تمام ائمه جماعات ادارات رصد می‌شود، به هیمن دلیل انتظار می‌رود بین‌الصلاتین برنامه‌هایی در خصوص ارتحال امام خمینی(ره) تدارک دیده شود.

بلک ادامه داد: با توجه به تقارن سالروز ارتحال امام خمینی (ره) با ماه مبارک رمضان در این ماه سابقه خوبی از اجرای مراسم قرآنی و مجالس و محافل دینی وجود دارد که می‌توان از این فضا برای برگزاری مراسم ارتحال بهره برد.

وی بیان کرد: به منظور منظم شدن فعالیت‌های فرهنگی می‌توان کلیه برنامه‌ها از جمله برنامه‌های مربوط به اعزام مبلغان را از طریق سامانه اعزم رصد کرد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان