تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19672
تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز –  رئیس جهاد دانشگاهی گفت: اگر متکی بر تولید داخل نباشیم آن وقت نمی توان نیازها و توقعات جوانان کشور را برآورده کرد.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، حمیدرضا طیبی پیش از ظهر امروز در آئین رونمایی از مته حفاری دندانه‌ای ساخت جهاد دانشگاهی خوزستان و با فناوری بومی  اظهار کرد: همه کشورهای دنیا تلاش می کنند تا اقتصاد آنها متکی بر تولید و فناوری باشد؛ اکنون بازار دنیا محدود است که کشورهای جدید هم سعی می کنند به این بازار وارد و از آن سهم داشته باشند و برای داشتن سهم بیشتر از بازار روی بحث تکنولوژی کار می کنند.

وی افزود: در این انتخابات هم دیدیم که حجم توقعات بسیار بالا رفته و جوانان اعتقاد دارند که طی سال های آینده برای آنها باید کار جدی انجام شود. اگر متکی بر تولید داخل نباشیم آن وقت نمی توان این نیازها و توقعات را برآورده کرد.

طیبی با اشاره به اینکه تعهد ما انجام کار خوب برای ریسک معقول است، افزود: موفقیت های حاصل شده در واقع نتیجه اعتقاد، اعتماد و ریسک های مدیران صنعتی و یا نفتی است.

رئیس جهاد دانشگاهی گفت: همینجا قول می دهم که با این حمایت های خوب جهاد دانشگاهی، تمام تلاش خود را انجام دهد تا ریسک های مدیران را جبران کند. انشاالله این حمایت از همه بخش خصوصی و حتی دولتی انجام بگیرد.

طیبی عنوان کرد: این مشکلات و قوانین موجود در کشور هم باید برطرف شود؛ وقتی بازار متعلق به ما هست نباید اجازه دهیم که قوانین منجر به رانت شود چون حمایت از تولید واقعا لازم است.

وی بیان کرد: از مدیران تقاضا داریم تا این ریسک معقول و حمایت از تولید ملی با اصلاح قوانین را در دستور کار خود قرار دهند. سعی می کنیم تا با کارهای خوب پاسخگوی محت های مدیران باشیم.

 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان