تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19664
تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – دبیر بیستمین جشنواره تئاتر ملی فتح خرمشهر از راهیابی پنج نمایش به صورت مستقیم به بخش تئاتر خیابانی و محیطی این جشنواره خبر داد. 

همایون قنواتی در گفت و گو با بخش مهر اظهار کرد: نمایش های یاد شده پس از بازبینی ۸۵ اثر رسیده به دبیرخانه دائمی جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر توانستند به بخش اجرا و مسابقه این جشنواره راه یابند. 

به گفته وی، نمایشهای «عروس» به کارگردانی مسعود ابراهیمی از اصفهان، «من باید برم» به کارگردانی سحر محسنی کیاسری از ساری، «سیاحی» به کارگردانی محمود عیسی پور از کرج، «جنگ زیر پوشت من» و «مادرم» به کارگردانی بهنام کاوه از آبادان و «در این روزها» به کارگردانی پیام عزیزی از شازند، پنج نمایش راه یافته به بخش اجرا و مسابقه تئاتر خیابانی بیستمین جشنواره تئاتر ملی فتح خرمشهر هستند. 

قنواتی افزود: همچنین نمایشهای «خاطراتی که هرگز فراموش نمی شود» به کارگردانی پژمان مهراب پور از مینو شهر، «اشک سرخط مشق» به کارگردانی عبدالحسین جلیل نسب از خرمشهر، «نجواهای پشت دیوار» به کارگردانی مرجان قاسمی از دهلران، «نورالدین» به کارگردانی ابوالفضل اجاق پور محمودی از تبریزمشروط به رعایت اصلاحیه و تغییرات می توانند در بخش تئاتر خیابانی و محیطی راه یابند. 

دبیر بیستمین جشنواره تئاتر ملی فتح خرمشهر اظهار کرد: نتایج بخش صحنه ای تا دهم خردادماه جاری اعلام می شود. 

به گزارش عصر اهواز، بیستمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر دهم تا چهاردهم تیرماه امسال در شهرهای آبادان و خرمشهر برگزار می شود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان