تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19659
تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دزفول – رئیس شورای اسلامی شهر دزفول بر لزوم تشکیل یک کمیته ویژه کنکور در دزفول برای ارتقای جایگاه علمی این شهرستان در زمینه پذیرش داوطلبان تاکید کرد.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، عظیم سرافراز پیش از ظهر امروز دوشنبه در اولین جلسه شورای آموزش وپرورش دزفول اظهار کرد: متاسفانه در تمام این سالها، اقدامات لازم برای بهبود جایگاه دزفول در عرصه کنکور صورت نگرفته است.

وی، خواستار تشکیل کمیته ویژه کنکور با حضور کارشناسان مجرب در آموزش و پرورش دزفول شد و افزود: کنکور مسئله ساده ای نیست که صرفا به چند دقیقه گزارش کار در مورد آن بسنده کنیم بلکه لازم است کمیته مذکور تشکیل و هر هفته و یا ماهیانه جلسات مدونی را برای شناسایی نقاط قوت و رفع نقاط ضعف و ارائه راهکاربرای پیشرفت دانش آموزان برگزار کند.

رئیس شورای اسلامی شهر دزفول همچنین عنوان کرد: باید این کمیته همانند سایر کمیته های موجود در شهرستان مثل کمیته دهه فجر، چهارم خرداد و اربعین حتی به فکر تامین بودجه و نیازهای مالی نیز باشد و تمام دستگاه ها نیز موظف به همکاری در این زمینه باشند.

سرافراز، همچنین در خصوص مطالبه این شورا مبنی بر عدم پرداخت پنج درصد سهم آموزش وپرورش از عوارض ساختمانی شهرداری نیز گفت : قطعا در هفته آینده جلسه ویژه ای با حضور مسئولان مربوطه و با مستندات قانونی در شورای شهر برگزار خواهد شد تا این ماجرا به درستی تعیین تکلیف شود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان