دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19659
تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دزفول – رئیس شورای اسلامی شهر دزفول بر لزوم تشکیل یک کمیته ویژه کنکور در دزفول برای ارتقای جایگاه علمی این شهرستان در زمینه پذیرش داوطلبان تاکید کرد.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، عظیم سرافراز پیش از ظهر امروز دوشنبه در اولین جلسه شورای آموزش وپرورش دزفول اظهار کرد: متاسفانه در تمام این سالها، اقدامات لازم برای بهبود جایگاه دزفول در عرصه کنکور صورت نگرفته است.

وی، خواستار تشکیل کمیته ویژه کنکور با حضور کارشناسان مجرب در آموزش و پرورش دزفول شد و افزود: کنکور مسئله ساده ای نیست که صرفا به چند دقیقه گزارش کار در مورد آن بسنده کنیم بلکه لازم است کمیته مذکور تشکیل و هر هفته و یا ماهیانه جلسات مدونی را برای شناسایی نقاط قوت و رفع نقاط ضعف و ارائه راهکاربرای پیشرفت دانش آموزان برگزار کند.

رئیس شورای اسلامی شهر دزفول همچنین عنوان کرد: باید این کمیته همانند سایر کمیته های موجود در شهرستان مثل کمیته دهه فجر، چهارم خرداد و اربعین حتی به فکر تامین بودجه و نیازهای مالی نیز باشد و تمام دستگاه ها نیز موظف به همکاری در این زمینه باشند.

سرافراز، همچنین در خصوص مطالبه این شورا مبنی بر عدم پرداخت پنج درصد سهم آموزش وپرورش از عوارض ساختمانی شهرداری نیز گفت : قطعا در هفته آینده جلسه ویژه ای با حضور مسئولان مربوطه و با مستندات قانونی در شورای شهر برگزار خواهد شد تا این ماجرا به درستی تعیین تکلیف شود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان