تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19658
تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


خرمشهر – مدیر آموزش و پرروش خرمشهر از انجام روند ارزیابی مدارس مجری برنامه تعالی مدیریت مدرسه در این شهرستان خبر داد.

عبدالحافظ عنبری در گفت و گو با بخش مهر اظهار کرد: ارزیابی مدارس مجری برنامه کشوری تعالی مدیریت مدرسه در خرمشهر از اردیبهشت آغاز شده و تا نیمه دوم خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

مدیر آموزش و پرورش خرمشهر از اجرایی برنامه تعالی مدیریت مدرسه در ۲۰ مدرسه خرمشهر خبر داد و گفت: برنامه تعالی مدیریت امسال در ۲۰ مدرسه که شامل پنج مدرسه ابتدایی، ۱۲ مدرسه مقطع متوسطه اول و سه مدرسه متوسطه دوم است، اجرایی شد.

وی افزود: این برنامه  امسال برای سال سومی است که در مدارس خرمشهر اجرایی می شود که تعداد مدارس در سال نخست اجرای این برنامه ۹ مدرسه و در سال گذشته ۱۲ مدرسه بوده است .

عنبری با بیان اینکه مدارس مجری برنامه تعالی مدیریت بر اساس معیارها و شاخص های استاندار وزارت آموزش و پرورش مورد ارزیابی قرار می گیرند، توضیح داد: ارزیابی مدارس توسط کارشناسی آموزش متوسطه اول انجام می شود و مدارس مجری در سطح شهرستان طبق شاخص های کیفی رتبه بندی می شوند و در ادامه رتبه بندی در سطح استانی و کشوری نیز انجام خواهد گرفت.

وی در ادامه بیان کرد: ارتقای کیفی و دستیابی به استاندارد آموزش و پرورش، نگاه تعالی بخش به فرآیند مدیریتی، افزایش انگیزه مدیران و کارکنان، توسعه فرهنگ کارگروهی در مدرسه و ترویج و تقویت سیستم خودارزیابی از اهداف اجرای برنامه تعالی مدیرت مدرسه است که آموزش و پروش خرمشهر مصمم است این برنامه را در سال های آینده در تمام مدارس شهرستان اجرایی شود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری