دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19658
تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


خرمشهر – مدیر آموزش و پرروش خرمشهر از انجام روند ارزیابی مدارس مجری برنامه تعالی مدیریت مدرسه در این شهرستان خبر داد.

عبدالحافظ عنبری در گفت و گو با بخش مهر اظهار کرد: ارزیابی مدارس مجری برنامه کشوری تعالی مدیریت مدرسه در خرمشهر از اردیبهشت آغاز شده و تا نیمه دوم خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

مدیر آموزش و پرورش خرمشهر از اجرایی برنامه تعالی مدیریت مدرسه در ۲۰ مدرسه خرمشهر خبر داد و گفت: برنامه تعالی مدیریت امسال در ۲۰ مدرسه که شامل پنج مدرسه ابتدایی، ۱۲ مدرسه مقطع متوسطه اول و سه مدرسه متوسطه دوم است، اجرایی شد.

وی افزود: این برنامه  امسال برای سال سومی است که در مدارس خرمشهر اجرایی می شود که تعداد مدارس در سال نخست اجرای این برنامه ۹ مدرسه و در سال گذشته ۱۲ مدرسه بوده است .

عنبری با بیان اینکه مدارس مجری برنامه تعالی مدیریت بر اساس معیارها و شاخص های استاندار وزارت آموزش و پرورش مورد ارزیابی قرار می گیرند، توضیح داد: ارزیابی مدارس توسط کارشناسی آموزش متوسطه اول انجام می شود و مدارس مجری در سطح شهرستان طبق شاخص های کیفی رتبه بندی می شوند و در ادامه رتبه بندی در سطح استانی و کشوری نیز انجام خواهد گرفت.

وی در ادامه بیان کرد: ارتقای کیفی و دستیابی به استاندارد آموزش و پرورش، نگاه تعالی بخش به فرآیند مدیریتی، افزایش انگیزه مدیران و کارکنان، توسعه فرهنگ کارگروهی در مدرسه و ترویج و تقویت سیستم خودارزیابی از اهداف اجرای برنامه تعالی مدیرت مدرسه است که آموزش و پروش خرمشهر مصمم است این برنامه را در سال های آینده در تمام مدارس شهرستان اجرایی شود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان