دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19651
تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – معاون فرماندار شادگان گفت: ۲۰۷ تن سهمیه اقلام اساسی ماه رمضان شامل گوشت و مرغ منجمد، شکر و برنج  برای این شهرستان تامین شده و محدودیتی درتوزیع وجود ندارد.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، نعمت اله آلبوغبیش صبح امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان شادگان از تامین اقلام اساسی ماه رمضان خبرداد و اظهار کرد: هیچگونه محدودیتی در تامین و توزیع اقلام اساسی مورد نیاز در ماه رمضان وجود ندارد. 
 
وی افزود: فعلا مقدار ۹۸ تن شکر، ۶۳ تن برنج، ۴۲ تن مرغ منجمد و چهار تن گوشت به عنوان سهمیه ماه رمضان برای این شهرستان تعیین شده و درصورت جذب، محدودیتی در تامین سهمیه مجدد و توزیع این اقلام وجود نخواهد داشت.
 
معاون فرماندار شادگان یادآور شد: قیمت اقلام مورد نظر برای مصرف کننده با این ترتیب است که شکر با قیمت ۲۸ هزار و ۵۰۰ ریال، برنج با قیمت ۲۷ هزار ریال، مرخ منجمد با قیمت ۵۸ هزار ریال و گوشت منجمد مخلوط با قیمت ۲۲۰ هزار ریال عرضه می شود.
 
آلبوغبیش برضرورت افزایش بازرسی و گشت زنی به منظور کنترل بازار در ایام ماه رمضان و رعایت امور بهداشتی توسط بازرسان مشترک اداره صنعت، معدن و تجارت، بهداشت، شبکه دامپزشکی، اتاق اصناف، نیروی انتظامی و تعزیرات تأکید کرد و افزود: شبکه دامپزشکی باید در این راستا کشیک شبانه روزی برقرارکند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان