دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19649
تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


خرمشهر – مدیر شبکه بهداشت و درمان خرمشهر گفت: واحد بهداشت محیط بازرسی های خود را از قنادی ها و آش پزی ها و محل های عرضه زولبیا و بامیه این شهرستان تشدید کرده است.

فرشید بهشتی در گفت و گو با بخش مهر اظهار کرد: امسال توسط چهار اکیپ و به صورت شبانه روزی و با استفاده از تجهیزات خاص نمونه برداری و تست سریع مواد غذایی به صورت لحظه ای، سلامت مواد غذایی در خرمشهر ارزیابی می شود.

وی به اقدام در حال انجام در این خصوص اشاره کرد و گفت: تست سلامت روغن های پخت و پز، تست آلودگی میکروبی سطوح رستوران ها، شوری سنج برای کنترل نمک استفاده شده در مواد غذایی و همچنین سنجش کیفیت شیر و لبنیات توسط پرسنل بهداشت محیط در حال انجام است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان خرمشهر در ادامه با بیان اینکه با واحدهای صنفی که از روغن به دفعات برای سرخ کردن استفاده می کنند برخورد قانونی خواهد شد، افزود: در ماه رمضان سال گذشته با نمونه برداری و کنترل روزانه علاوه بر برخورد با موارد تخلف، ۱۴۷ کیلو مواد غذایی غیر قابل استفاده نیز کشف و معدوم شد و ۲۴ نفر به دادگاه معرفی شدند.

 وی همچنین آموزش چهره به چهره در خصوص رعایت نکات بهداشت فردی، تهیه کارت بهداشت و رعایت نکات بهداشتی در ارائه مواد غذایی در ایام ماه رمضان در همه اماکن عمومی، کنترل دخانیات و بازرسی بهداشتی از سامانه های آبرسانی را نیز از دیگر فعالیت های بازرسان واحد بهداشت سلامت شبکه بهداشت و درمان خرمشهر در این ماه برشمرد.

بهشتی بر رسالت بهداشت محیط در حفظ سلامت شهروندان تاکید کرد و گفت:  از مردم تقاضا می شود که برای حفظ سلامت خود و خانواده خود در این ایام حتما مواد غذایی را از اماکنی که دارای گواهی سلامت بهداشت هستند و مواد غذایی خود را با رعایت کامل بهداشت مانند جلوگیری از قرار گرفتن در معرض باد و خاک عرضه می کنند تهییه کنند و به هیچ وجه از دستفروشان و افرادی که بهداشت را رعایت نکرده مواد غذایی خود را تهیه نکنند.

وی در پایان یادآور شد: سامانه تلفنی شکایات مردمی ۱۹۰ نیز به صورت شبانه روزی آماده دریافت و پاسخگویی به شکایات بهداشتی مردم است و با متخلفین از اصول بهداشتی برخورد قانونی می شود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان