دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19643
تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دزفول – مدیر جهاد کشاورزی دزفول گفت: حدود ۶۰ درصد بذر گندم مورد نیاز استان خوزستان در شهرستان دزفول تولید می شود.

احمد زارعی در گفت و گو با سرویس مهر اظهار کرد: به واسطه بارش های خوبی که اواخر پارسال در دزفول شاهد بودیم؛ تولیدات محصولات کشاورزی به ویژه غلات در این شهرستان خوب و با کیفیت است.

وی افزود: امسال حدود ۱۵۰ هزار تن غلات به ویژه گندم در دزفول تولید شد که تاکنون ۱۳۲ هزار تن غلات از کشاورزان خریداری شده است که از این میزان ۲۵ هزار تن گندم بذری بوده است.

مدیر جهاد کشاورزی دزفول با تائید کیفیت بسیار بالای محصول گندم تولید دزفول گفت: کارخانه های بذر کشور به علت کیفیت بالای محصولات دزفول همواره خواهان بذر گندم تولید دزفول هستند ولی در برخی موارد به علت مشکل در حفظ محصول و یا مکان سیلو ممکن است محصول دستخوش مشکلاتی شود.

زارعی، کیفیت محصول گندم امسال دزفول را عالی ارزیابی و عنوان کرد: کاهش بارندگی و خشکسالی سال گذشته و در یک دوره ۸۱ روزه موجب نابودی مزارع گندم دیم دزفول در منطقه سبیلی، سردشت و شهیون شد و تنها مقدار کمی برداشت شد که میزان خسارت به بیمه و ستاد بحران گزارش شده است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان