دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19603
تاریخ انتشار: شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – دادستان شادگان گفت: پیرو تشکیل پرونده حادثه انفجار گاز در این شهر که منجر به کشته شدن سه شهروند شد، سه رئیس اداره در شادگان با حکم «عدم صلاحیت» مواجه شوند.

محمد فضلی در گفت‌وگو با سرویس مهر، همزمان با نخستین سالگرد کشته شدن سه تن از شهروندان شادگانی که بر اثر انفجار گاز رخ داد ضمن تسلیت به خانواده و بازماندگان این حادثه اظهار کرد: هیئت های سه نفره و پنج نفره حکم به مقصر بودن ۵۰ -۵۰  شرکت گاز و آبفا داده که با اعتراض روسای این ادارات، پرونده آنان به استان ارجاع شد ولی بدل پرونده همچنان در شادگان مفتوح است و آقای «م . ع» مسئول تعمیرات و نگهداری شرکت گاز به عنوان متهم این حادثه در نوبت رسیدگی قرار دارد.

فضلی عنوان کرد:  رئیس شرکت گاز شادگان و همچنین روسای سابق و فعلی آبفای این شهرستان به عنوان متهم این پرونده به شعبه ۲۱ بازپرسی مجتمع قضایی باهنر اهواز احضار و تفهیم اتهام شده‌اند و در جلسات آتی روند دادرسی با دفاعیات آنها ادامه خواهد یافت.

دادستان شادگان با اشاره به حکم صادره اظهار کرد: نظر هیئت‌های سه و پنج نفره باعث شد روسای سابق و فعلی اداره آبفای شادگان و همچنین رئیس اداره گاز شادگان با حکم «عدم صلاحیت» مواجه شدند تا روند دادرسی آنها در شعبه ۲۱ بازپرسی مجتمع قضایی باهنر اهواز پیگیری شود.

وی در پایان بر پیگیری جدی، دقت مسؤولانه و حساسیت خاص در تمامی پرونده‌ها به ویژه پرونده انفجار گاز شادگان تاکید کرد.

به گزارش عصر اهواز، اواخر سال ۹۴ بود که شادگانی‌ها با خبر منفجر شدن خانه‌ای به شوکی عظیم فرو رفتند. حفاری آبفا، شکستن لوله گاز، اتصال اتو به برق و حادثه‌ای دردناک که شادگان را محزون کرد. در این حادثه سید حامد موسوی فرد پدر خانواده به شدت دچار سوختگی شد، سیده مدینه موسوی فرد، همسر وی به همراه محمدامین، پسر بچه  هفت ساله و مبینا، دختر چهار ساله آنها از دنیا رفتند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان