دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19542
تاریخ انتشار: جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – رئیس جمعیت هلال احمر باغملک گفت: جوان باغملکی که در کوه های صعب العبور این شهرستان دچار مارگزیدگی شده بود با تلاش امدادگران هلال احمر از مرگ حتمی نجات یافت.

محسن شیخی علیزاده در گفت و گو با بخش مهر اظهار کرد: در پی تماس اهالی و بومیان ساکن منطقه با پایگاه امداد امام حسن عسکری (ع) هلال احمر باغملک مبنی مارگزیدگی یک فرد جوان در کوه های صعب العبور منطقه سرقوچ، یک تیم مجهز از امدادگران و نجاتگران این جمعیت به همراه تجهیزات لازم به منطقه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه به دلیل صعب العبور بودن منطقه و وجود پستی و بلندی ها و عوارض طبیعی آمبولانس اورژانس توان رفتن به این منطقه کوهستانی را نداشت، افزود: پس اعلام حادثه و اعزام تیم امدادی هلال احمر به منطقه و بعد از پیمودن پنج ساعت راه با آمبولانس در جاده کوهستانی به مصدومی که دچار مارگزیدگی شده بود، رسیدند. 

رئیس جمعیت هلال احمر باغملک تصریح کرد: امدادگران هلال احمر به محض رسیدن به منطقه محل وقوع حادثه و دسترسی به فرد مارگزیده، اقدام به انجام عملیات احیا و پیشگیری از انتشار سم به سایر نقاط بدن فرد مذکور کردند.

شیخی علیزاده یادآور شد: خانواده مصدوم او را با استفاده از حیوانات اهلی و به مدت ۶ ساعت به محل استقرار آمبولانس رسانده بودند.

وی ادامه داد: سرانجام نجاتگران هلال احمر به همراه تکنسین اورژانس این مصدوم را بعد از درمان های اولیه در ساعت ۴۰ دقیقه بامداد به درمانگاه صیدون تحویل و به وسیله آمبولانس ۱۱۵ به بیمارستان باغملک منتقل کردند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان