دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19540
تاریخ انتشار: جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – مدیر شعب بیمه ایران در خوزستان گفت: تاکنون ۱۱ نفر از کسبه پاساژ رضوان اهواز با ارائه اسناد، خسارت آتش سوزی را دریافت کرده اند.

به گزارش عصر اهواز، کیومرث فتح الله پور پیش از ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان خوزستان در خصوص حادثه آتش سوزی پاساژ رضوان اهواز اظهار کرد: در ۲۴ ساعت اول آتش سوزی این پاساژ، کارشناسان ما ارزیابی میزان خسارت پاساژ رضوان را انجام و در ۴۸ ساعت اول ۲۱ مورد را ارزیابی و آماده پرداخت کردیم.

وی افزود:۱۱ مورد از کسبه پاساژ رضوان که سند هم دادند خسارت را دریافت و ۱۰ مورد دیگر نیز بلافاصله بعد از ارائه سند می توانند خسارت خود را دریافت کنند چون اعتبار آن مهیا است. تعداد ۱۴ مغازه دیگر نیز هست که پرونده آنها برای تسریع پرداخت خسارت به تهران رفته است.

فتح الله پور بیان کرد: در کل پاساژ رضوان، تعداد ۷۳ مغازه بوده که ۳۵ در بیمه ایران و ۱۲ مورد از سایر شرکت ها بیمه داشتند. همچنین ۲۵ تا ۲۶ مغازه نیز فاقد پوشش بیمه بودند.

 مدیر شعب بیمه ایران در خوزستان گفت: برای کل جامعه شهری بیمه نامه تدوین کرده ایم و به پیشنهاد ما قرار بود که حتی طرح ملی شود. خانوارها، صنعت و یا سایر اصناف شامل این طرح می شوند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان