دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19535
تاریخ انتشار: جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان گفت:  ۲۵ درصد آتش سوزی های جنگل در کشور در خوزستان بوده است.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، احمد مطیعی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان خوزستان اظهار کرد: در پنج سال اخیر ۹۰ هزار هکتار از منابع طبیعی کشور سوخته شده که بازخورد بدی در سطح جهان داشته ولی تمهیداتی برای آن درنظر گرفته شده است. 

وی افزود: حدود ۲۰ هزار هکتار از این میزان آتش سوزی در مرتع و جنگل و متاسفانه بیشترین آتش سوزی جنگل در خوزستان بوده و همیشه در پنج سال اخیر جزو استان های اول تا پنج بودیم.

مطیعی بیان کرد: ۲۵ درصد آتش سوزی های جنگل در کشور در خوزستان بوده است. در واقع در بخش جنگل های کشور ۲۱ هزار هکتار و در خوزستان پنج هزار و ۳۲۲ هکتار بود. این آتش سوزی ها را در شهرهای ایذه، اندیمشک، باغملک، دزفول، لالی، اندیکا، بهبهان و مسجدسلیمان داشته ایم.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان عنوان کرد: طی سه ماه اخیر حدود چهار جلسه با سازمان های مردم نهاد برگزار کردیم تا از حمایت و همکاری آنها در حوزه اطفای حریق مراتع و جنگل ها بهره مند شویم. از فرمانداران تقاضا داریم تا بحث آموزش ها را نیز به این سازمان ها واگذار کنند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان